Açıklamalı – İçtihatlıİcra ve İflas Davaları ve Tatbikatıicra Ve İflas Davaları Ve Tatbikatı

%4
Açıklamalı – İçtihatlıİcra ve İflas Davaları ve Tatbikatı,Hasan Özkan Açıklamalı – İçtihatlıİcra ve İflas Davaları ve Tatbikatı,Hasan Özkan Açıklamalı – İçtihatlıİcra ve İflas Davaları ve Tatbikatı,Hasan Özkan
   

Liste Fiyatı : 149,90 TL
İndirimli Fiyat : 143,90 TL
(Bu ürünü aldığınızda 143 puan kazanacaksınız)
   143

Temin süresi 6 iş günüdür.

Adet
Hasan ÖZKAN tarafından daha önce kaleme alınmış ve herkesin beğenisini kazanmış olan 13 kitabın sistematiği aynen korunarak 3. Baskısı hazırlanmıştır. Uygulamada birçok soruyu cevaplayacak şekilde düzenlenmiş ve konularla ilgili en son Yargıtay kararlarına yer verecek şekilde yenilenmiştir. Kitap 3 temel bölümden oluşmaktadır.

Birinci bölümde icra hukukuyla ilgili tüm takip, itiraz, şikâyet gibi davalar ile bunlarla ilgili dilekçe örnekleri, genelge, açıklama ve Yargıtay kararlarına yer verilmiştir. İkinci bölümde ise, İcra Ceza Hukuku'na giren icra iflas suçları, icra ceza davaları (örneğin; taahhüdü ihlâl, nafaka borcunu ödememek, mal bildiriminde bulunmamak gibi) incelenmiş, şikâyet dilekçe örnekleri ile Yargıtay kararları açıklanmıştır. Üçüncü bölümde ise İcra ve İflâs Yasası ele alınmıştır.
Stok Kodu
9789753477642
Boyut
17x24 cm
Sayfa Sayısı
1571
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2004-04
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat