Belirli Günler ve Haftalar

%35
Belirli Günler ve Haftalar,Heyet - Kurul - Komisyon

Liste Fiyatı : 7,50 TL
İndirimli Fiyat : 4,88 TL
(Bu ürünü aldığınızda 4 puan kazanacaksınız)
   4

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Belirli Günler ve Haftalar, MEB programında derslerle birlikte işlenmesi gereken zorunlu konulardandır. MEB en son ders programında yaptığı köklü değişikliklerle öğrenci merkezli, ezberci değil öğrenen öğrenci yöntemini esas almıştır. Artık öğrenciler konuları etkinliklerle yaparak yaşayarak öğrenmektedir.
Milli Eğitim Bakanlığı Eylül 2005 tarih ve 2576 sayılı Tebliğler Dergisi'nde yayınlanan Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği çerçevesinde ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında kutlanacak belirli gün ve haftaları belirlemiştir. Yayınevimiz piyasadaki kitapların son yönetmelikte belirlenen gün ve haftaların tamamını kapsamadığını göz önüne alarak, son yönetmeliğe uygun olarak belirli gün ve haftaların tamamını kapsayacak şekilde bir eser hazırlamıştır.
En son eklenen Bilişim ve Teknoloji Haftası, Şehitler Günü, Bilişim Haftası, Etik Günü gibi yeni hafta ve günler ve programda yer almayan fakat genel kabul gören günler, mahalli kurtuluş günleri, milli bayramlar vb. konular da eklenerek öğretmen ve öğrencilerin yararlanabileceği temel bir kaynak eser hazırlamaya çalıştık.
Özellikle, Türk dilinin doğru kullanılmadığı ve bakanlığın son müfredatı gözardı edilerek hazırlanmış kitapların eksikliğini ortadan kaldırmak amacıyla hazırladığımız bu eserde, hem öğretmenler, hem de öğrenciler unutulmaya başlanmış olan bazı özel gün ve haftaları da yeniden hatırlamış olacaklar.
(Tanıtım Yazısından)

Stok Kodu
9789759181017
Boyut
160-240
Sayfa Sayısı
343
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2011-12
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat