Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%25
Cogito Sayı 41-42 - Sonsuzluğun Sınırında: Immanuel Kant,Immanuel Kant

Cogito Sayı 41-42 - Sonsuzluğun Sınırında: Immanuel Kant

Liste Fiyatı : 28,00TL
İndirimli Fiyat : 21,00TL
Kazancınız : 7,00TL
%25
Temin süresi 6 iş günüdür.
Cogito Sayı 41-42 - Sonsuzluğun Sınırında: Immanuel Kant
Cogito Sayı 41-42 - Sonsuzluğun Sınırında: Immanuel Kant
Yapı Kredi Yayınları
21.00

Kant: Sonsuzluğun Sınırında E. Efe Çakmak - Kant: Filozof Kral -Manfred Baum - Kant ve Saf Aklın Eleştirisi / Kants Kritik der reinen Vernunft -Theodor W. Adorno - Aşkınsallık Kavramı Üzerine -David Grünberg - Kant, Aşkınsal Çıkarımlar ve Kuşkuculuk -Nebil Reyhani - Kant'ın Sentetik Birlik Fikri -İlhan İnan - Kant ve Varlık Kavramı -Umberto Eco - Kant ve Ornitorenk -Eva Schaper - Beğeni, Yücelik ve Deha: Doğa ve Sanat Estetiği Slavoj Zizek - Kant ve Sade; Mükemmel İkili Birgit Recki - Kant ve Aydınlanma Bülent Gözkan - Kant ve Üniversite İdeası -Betül Çotuksöken - Kant Tarihüstü mü? -"Kant, Etik ve Ahlak Üzerine" - İoanna Kuçuradi ile söyleşi - E. Efe Çakmak -John Rawls - Kant'ın Ahlak Felsefesinin İzlekleri -Paul Guyer - Kant'ın Ödevler Sistemi -Hanna Arendt - Kant'ın Siyaset Felsefesi Üzerine Notlar -Jürgen Habermas - İki Yüzyıl Sonrasından Geriye Bakışın Kazanımlarıyla Kant'ın Edebi Barış İdesi -Kaan H. Ökten - Kant'ta Barışın Yazgısallığı -Karl-Otto Apel - Güncel Bir Kant Dönüşümünün Temel Perspektifi Olarak Aşkınsal - Pragmatik Düşünüm EK: "İki Yüzüncü Ölüm Yıldönümünde: Kant ve Kantçılık" - Karl-Otto Apel-Manfred Baum - Paul Guyer-Kaan H. Ökten - E. Efe Çakmak Ömer Mahir Alper - Eski Dilde Yeni Felsefe Türkçede Kant (Tanıtım Bülteninden)

 • Açıklama
  • Kant: Sonsuzluğun Sınırında E. Efe Çakmak - Kant: Filozof Kral -Manfred Baum - Kant ve Saf Aklın Eleştirisi / Kants Kritik der reinen Vernunft -Theodor W. Adorno - Aşkınsallık Kavramı Üzerine -David Grünberg - Kant, Aşkınsal Çıkarımlar ve Kuşkuculuk -Nebil Reyhani - Kant'ın Sentetik Birlik Fikri -İlhan İnan - Kant ve Varlık Kavramı -Umberto Eco - Kant ve Ornitorenk -Eva Schaper - Beğeni, Yücelik ve Deha: Doğa ve Sanat Estetiği Slavoj Zizek - Kant ve Sade; Mükemmel İkili Birgit Recki - Kant ve Aydınlanma Bülent Gözkan - Kant ve Üniversite İdeası -Betül Çotuksöken - Kant Tarihüstü mü? -"Kant, Etik ve Ahlak Üzerine" - İoanna Kuçuradi ile söyleşi - E. Efe Çakmak -John Rawls - Kant'ın Ahlak Felsefesinin İzlekleri -Paul Guyer - Kant'ın Ödevler Sistemi -Hanna Arendt - Kant'ın Siyaset Felsefesi Üzerine Notlar -Jürgen Habermas - İki Yüzyıl Sonrasından Geriye Bakışın Kazanımlarıyla Kant'ın Edebi Barış İdesi -Kaan H. Ökten - Kant'ta Barışın Yazgısallığı -Karl-Otto Apel - Güncel Bir Kant Dönüşümünün Temel Perspektifi Olarak Aşkınsal - Pragmatik Düşünüm EK: "İki Yüzüncü Ölüm Yıldönümünde: Kant ve Kantçılık" - Karl-Otto Apel-Manfred Baum - Paul Guyer-Kaan H. Ökten - E. Efe Çakmak Ömer Mahir Alper - Eski Dilde Yeni Felsefe Türkçede Kant (Tanıtım Bülteninden)

   Link
   :
   https://www.kitapvekitap.com/kitap/yapi-kredi-yayinlari/immanuel-kant/cogito-sayi-41-42-sonsuzlugun-sinirinda-immanuel-kant.html
   Stok Kodu
   :
   9771300288041
   Sayfa Sayısı
   :
   525
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Çeviren
   :
   E.Efe Çakmak,
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   2. Hamur
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat