Eğitimde Gözlem ve Değerlendirme

%10
Eğitimde Gözlem ve Değerlendirme,Mehmet Yalçıner

Liste Fiyatı : 24,00 TL
İndirimli Fiyat : 21,60 TL

Havale/EFT ile 21,34 TL
(Bu ürünü aldığınızda 21 puan kazanacaksınız)
   21

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Yıllardır öğretmen yetiştiren kurumların ilköğretim ve ortaöğretim okullarında yaptıkları okul deneyimi ve öğretmenlik uygulaması derslerinde eksiklik hissedilen uygulama etkinliklerinin sistemli ve başarılı yürütülmesinde pratik bir kaynağa ihtiyaç duyulması bu kitabın yazılmasında en büyük etken olmuştur. Söz konusu alanda bu kitap kaynak bir eser niteliğindedir.
Kitabın ilk bölümünü, gözlem, gözlem süreci, kayıt teknikleri, veri toplama yöntemleri, ölçme ve değerlendirme ile verileri yorumlama ve rapor etme konuları oluşturmaktadır. İkinci bölümünde ise, eğitim ve öğretimin niteliğini yükseltmede önemli işlevi olan sözlü ve sözsüz iletişim kavramları ele alınmıştır.
Bu kitap,öğretmen adayı öğrencilerimizin ve uygulama öğretmenlerimizin gözlem bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca,öğretmen ve aday öğretmenlere eğitim ve öğretimde öğrenciye hedef davranışların kazandırılmasında ortaya çıkan problemleri tanımlayabilme,buna uygun teknikleri seçebilme ve problemi çözebilme becerisini de kazandıracaktır.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789944770460
Boyut
160-235
Sayfa Sayısı
126
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2006-11
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat