Fen Ve Doğa Bahçesi - Kavram Kitaplarım

%25
Fen ve Doğa Bahçesi,Kolektif

Liste Fiyatı : 30,00 TL
İndirimli Fiyat : 22,50 TL
(Bu ürünü aldığınızda 22 puan kazanacaksınız)
   22

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Değerli Eğitimciler ve Anne Babalar,
Okul öncesi dönemde, çevresine farklı gözlerle bakabilmeyi, incelemeyi, sorgulamayı deney ve gözlem yapmayı öğrenmenin, ileri yaşlardaki üretkenliğin ve bilimsel başarının temeli olacağına inanmaktayız. Bu doğrultuda hazırlanan Fen ve Doğa Bahçesi kitabı, insan vücudu, belli başlı doğa olayları, bitkiler, hayvanlar, dünya ve gökyüzü, ses ve enerji gibi konuları kapsamaktadır.
Ele alınan konular; hedeflenen yaş grubu düzeyinde; anlatım, yönerge çalışmaları, deneyler, bunları biliyor musun? bölümleriyle pekiştirilerek verilmektedir. Kitapta uygun konularda asetatlı etkinlik sayfaları ve çıkartmalı etkinlikler de bulunmaktadır.
Fen ve Doğa Bahçesi, kolaydan zora, Meb'in Okul Öncesi Eğitim Programı'na uygun olarak ve çoklu zeka kuramına göre hazırlanmıştır. Hazırlanan yönergeler çocukların bilişsel, sosyal, duygusal, psikomotor ve dil gelişimlerini, özellikle de küçük kas becerileri ve el göz koordinasyonunu desteklemeyi amaçlamaktadır.
Kitap işlenirken öğretmenlere tavsiye edilen, kitaptaki yönergeleri sınıfın dikkat süresine ve çocukların seviyesine göre zenginleştirmeleridir. Kitabın sonuna konan başarı belgesi, uygulama bittiğinde sayı çalışmalarını teşvik edecek şekilde özel olarak çocuklara sunulmalıdır.
Anne baba ve öğretmenlerin, çocuklarla olan iletişimlerine ve eğitimlerine katkıda bulunabilmek ümidiyle...
-Selma Yıldız, Yasemin Bedir, Funda Us Dağ, Emine Çakıcı-
(Önsözden)

Stok Kodu
9789755017204
Boyut
21-29
Sayfa Sayısı
95
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat