Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%30
Geleneksel Kayseri Çocuk Oyunları ve Halkbilimsel İncelemesi,Faruk Çol

Geleneksel Kayseri Çocuk Oyunları ve Halkbilimsel İncelemesi

Liste Fiyatı : 30,00 TL
İndirimli Fiyat : 21,00 TL
Kazancınız : 9,00 TL
%30
Temin süresi 5 iş günüdür.
Geleneksel Kayseri Çocuk Oyunları ve Halkbilimsel İncelemesi
Geleneksel Kayseri Çocuk Oyunları ve Halkbilimsel İncelemesi
Kömen Yayınları
21.00
Çalışma, çocuk oyunları ile ilgili genel bir değerlendirme ve tasnifin yer aldığı Giriş bölümü ile birlikte üç bölümden oluşmaktadır. Bu bağlamda Giriş bölümünde genel manada oyun ile çocuk oyunları kavramları, “Çocuğun Gelişiminde Çocuk Oyunları“, “Türk Çocuk Oyunlarının Tarihine Kısa Bir Bakış“, “Türk Çocuk Oyunları Üzerine Yapılan Çalışmalar“ ve “Türk Çocuk Oyunlarını Tasnif Çalışmaları“ başlıkları oluşturulmuştur. Bu bölümler oluşturulurken teferruata girilmeden erişilebilen bütün kaynaklar taranmış ve istifade edilen kaynaklar kaynakçada verilmiştir.
(Kitabın İçinden)
 • Açıklama
  • Çalışma, çocuk oyunları ile ilgili genel bir değerlendirme ve tasnifin yer aldığı Giriş bölümü ile birlikte üç bölümden oluşmaktadır. Bu bağlamda Giriş bölümünde genel manada oyun ile çocuk oyunları kavramları, “Çocuğun Gelişiminde Çocuk Oyunları“, “Türk Çocuk Oyunlarının Tarihine Kısa Bir Bakış“, “Türk Çocuk Oyunları Üzerine Yapılan Çalışmalar“ ve “Türk Çocuk Oyunlarını Tasnif Çalışmaları“ başlıkları oluşturulmuştur. Bu bölümler oluşturulurken teferruata girilmeden erişilebilen bütün kaynaklar taranmış ve istifade edilen kaynaklar kaynakçada verilmiştir.
   (Kitabın İçinden)
   Link
   :
   https://www.kitapvekitap.com/kitap/komen-yayinlari/faruk-colak/geleneksel-kayseri-cocuk-oyunlari-ve-halkbilimsel-incelemesi.html
   Stok Kodu
   :
   9789756527399
   Boyut
   :
   160-240
   Sayfa Sayısı
   :
   348
   Basım Yeri
   :
   Konya
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2009-01
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat