Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Hizmet Yarışında Bayrak Devir-Teslimi

Hizmet Yarışında Bayrak Devir-Teslimi

Muhterem Kardeşimiz Veysel İpekçi'ye www.kitapvekitap.com a yaptığı katkılardan ve göstermiş olduğu başarılı çalışmaların ardından hizmet bayrağını bize teslim ediyor.

Veysel Bey ortağı olduğu diğer şirketlerdeki işlerinin yoğunluğu nedeniyle www.kitapvekitap.com u devretme kararı vermişlerdi. Yaptığımız görüşmeler neticesinde bizleri tercih ettiler. Allah bizleri utandırmasın!

Kendilerinin itimatlarına layık olmaya iyi durumda devraldığımız kurumu daha iyi duruma getirmek için azami gayret sarfedeceğiz.

27 Aralık 2015 saat 23:59 a kadar yapılan satışlar kendilerine ait ve kendilerinin sorumluluğunda olacaktır. 28 Aralık 2015 saat 01:00 den itibaren yapılan satışlar firmamız; Emin Kuyumculuk Sağlık Eğitim ve Bilişim Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi sorumluluğunda olacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur….

Firmamız; Emin Kuyumculuk Sağlık Eğitim ve Bilişim Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1949 yılından bu yana ticari faaliyette bulunan bir aile şirketidir. Kuyumculuk, İnternet Pazarlama ve Bilişim alanlarında faaliyet göstermektedir.

www.kitapvekitap.com da Sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için tavsiyelerinizi ve dualarınızı bekliyoruz.

Emin Bilişim

 Kapat