Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Hz. Peygamberin Söz ve Davranışlarında İnsan Kazanma Sanatı,Hızır Yağc Hz. Peygamberin Söz ve Davranışlarında İnsan Kazanma Sanatı,Hızır Yağc

Hz. Peygamberin Söz ve Davranışlarında İnsan Kazanma Sanatı

Liste Fiyatı : 12,00TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
Hz. Peygamberin Söz ve Davranışlarında İnsan Kazanma Sanatı
Hz. Peygamberin Söz ve Davranışlarında İnsan Kazanma Sanatı
Sahaf - Ark Kitapları
12.00
İnsanlık tarihi boyunca insanları en çok etkileyen, toplumsal dönüşüm projelerinin en önemli öncüleri peygamberler olmuştur.Bu nedenle, peygamberlerin insan ilişkilerinin incelenmesi bize her geçen gün farklı açılımlar sağlayacaktır.Elinizdeki bu eser, Hz. Peygamberin hayatını bu açıdan ele almış, sünnetin güncellenmesine mütevazi bir katkı sunmayı amaçlamıştır.İnsanlarla ilişkilerini sağlam ve tutarlı bir zemine oturtan Hz. Peygamber, kurduğu başarılı iletişimle, yaşadığı erdemli hayatla, çağırdığı hayat veren mesajla insanları etkilemiş, kısa zamanda gerek çağırdığı mesaj uğruna, gerekse kendine olan sevgileri uğruna, göz kırpmadan hayatlarını feda eden binlerce insanı çevresine toplamayı başarmıştır.
 • Açıklama
  • İnsanlık tarihi boyunca insanları en çok etkileyen, toplumsal dönüşüm projelerinin en önemli öncüleri peygamberler olmuştur.Bu nedenle, peygamberlerin insan ilişkilerinin incelenmesi bize her geçen gün farklı açılımlar sağlayacaktır.Elinizdeki bu eser, Hz. Peygamberin hayatını bu açıdan ele almış, sünnetin güncellenmesine mütevazi bir katkı sunmayı amaçlamıştır.İnsanlarla ilişkilerini sağlam ve tutarlı bir zemine oturtan Hz. Peygamber, kurduğu başarılı iletişimle, yaşadığı erdemli hayatla, çağırdığı hayat veren mesajla insanları etkilemiş, kısa zamanda gerek çağırdığı mesaj uğruna, gerekse kendine olan sevgileri uğruna, göz kırpmadan hayatlarını feda eden binlerce insanı çevresine toplamayı başarmıştır.
   Stok Kodu
   :
   9789758911844
   Boyut
   :
   13,5x1
   Sayfa Sayısı
   :
   160
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2012-01
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   2.Hamur
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat