İçimdeki Yolculuk

%20
İçimdeki Yolculuk,Shirley Macline

Liste Fiyatı : 30,00 TL
İndirimli Fiyat : 24,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 24 puan kazanacaksınız)
   24

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Shirley MacLaine ülkemizde yalnızca Oskar ödüllü, ünlü bir Hollywood yıldızı olarak tanınıyor. Oysa, Shirley MacLaine bugün tüm dünyada kitapları en çok satan, dışavurumcu bir düşünür, özgün ve etkileyici bir yazar olarak da tanınmakta.
“İçimdeki Yolculuk“ta MacLaine, daha önce yazmış olduğu iki en çok satan yapıtını aşarak bizi kendi kişisel yaşamına ve iç dünyasına götüren güçlü, şaşırtıcı, hatta çarpıcı bir yolculuğu anlatıyor. Önemli bir politikacıyla yaşadığı yoğun ve gizli bir aşk ilişkisi, bu ünlü sanatçının kendini keşfetme arayışını başlatıyor. MacLaine'in ruhsal serüveninin yazılı bir açıklaması olan bu kitapta onunla birlikte Stockholm'den Hong Kong'a, Hawaii'den Peru'nun sonsuz dağlarına soluk soluğa koşarken bir yandan da “geçmiş yaşamların“, ruhsal rehberlerin ve ruhun ölümsüzlüğünün yer aldığı psişik fenomenlerin, Ufo'larıyla dünyamızı ziyaret eden ve olağanüstü bilgiler getiren dünya-dışı varlıkların gizemli ve şaşırtıcı dünyasını da tanıyoruz.
Bu cesur, araştırıcı ve derin sentezlere ulaşmayı başaran kadın, sonunda varlığıın gerçek kökenini keşfediyor. Ve, hayatın, mutlaka bilmemiz gereken sonsuz olasılıklarını... Evet, MacLaine'in yürekliliği ve içtenliği sır dolu dünyaların kapılarını aralıyor, varoluşun gizemini aydınlatan yeni açıklamalar ve giderek yeni anlayışlar getiriyor. “İçimdeki Yolculuk“, mutlaka okunması gereken sarsıcı, çarpıcı, vazgeçilmez bir kitap!
“Şaşırtıcı bir biçimde dürüst, geniş kapsamlı bir şekilde yapılmış içdünyadaki yolculuğun hesaplaşması. Shirley MacLaine'in keşfettiği yeni bir amaç, haz, enerji ve aşk sizi etkileyecek ve şaşırtacaktır.“
Literary Guild Magazine
“İnanılmaz şekilde etkileyici bir kadın -parlak, açık, dürüst ve içten“
The New York Daily News

Stok Kodu
9789756793107
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
408
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-01
Çeviren
Fatoş Dilber,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
3. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat