Kaizen Yolu

%25
Kaizen Yolu: Küçük Bir Adım Hayatınızı Değiştirebilir,Robert Maurer

Liste Fiyatı : 20,00 TL
İndirimli Fiyat : 15,00 TL
(Bu ürünü aldığınızda 15 puan kazanacaksınız)
   15

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Büyük bir değişim, küçük adımlarla yapılır.
Kullanılan teknikler kolay ancak son derece etkili:
-Küçük Sorular Sorun.
-Küçük Düşünceler Üretin.
-Küçük Eylemlerde Bulunun.
-Küçük Sorunları Çözün.
Ardında, reddedilemez bir bilim var:
küçük adımlar, beynin yeni bir davranış biçime karşı gösterdiği direncin çevresinden dolaşır.
Amaç: Yaşamınızı, korku duymadan ve başarızlığa uğramadan değiştirmek.
Sonuç: inanılmaz!
Bu kitap aracılığıyla, Japonların, küçük ve emin adımlarla sürekli bir başarıyı yakalama tekniği olan Kaizen'in gücünü kullanmayı öğrenebilirsiniz. Amacınız ister daha fazla uyuyabilmek isterse yaşamınızın aşkı ile karşılaşmak olsun, kaizen bu alanda işe yaramakta çünkü bütün direnci, özellikle de beyin kimyasında bulunan ve değişim karşısında korku duymamıza neden olan “kaçma ya da savaşma“ tepkisini eriterek ortadan kaldırmayı başarmaktadır.
Başarı Sanatı'nın uzmanı olan Dr.Robert Maurer, kişisel yaşamlarında ve iş dünyasında bir çok kişi ve kuruluşa amaçlarına ulaşmaları ve ulaştıkları mükemmellik düzeyini sürdürmeleri için yardımcı olmuştur. Bu bilgileri damıtarak Dr. Maurer bize yalnızca kaizen'in nasıl ve niçin işe yaradığını göstermekle kalmamakta, aynı zamanda da hayatınızın her alanında istediğiniz değişimi nasıl kolayca başarabileceğinizi de göstermektedir; hem de başarısızlık için hiçbir olasılık başarmadan.
Bir kaizen uygulayıcısının da söylediği gibi, “adımlar o kadar küçüktür ki başarısız olmanız mümkün değildir.“ Bununla birlikte bu küçük adımlar kısa sürede, istediğiniz sorunu çözmenizi, yeni bir beceri geliştirmenizi, bağımlılıklarınızdan kurtulmanızı ve istediğiniz yaşamı yaratmanızı sağlamaktadırlar.
Sürekli gelişimden oluşan mükemmel bir yaşam küçük bir adımla başlamaktadır. Kaizen size, bu küçük adımı nasıl atacağınızı öğretecektir.
(Tanıtım Bülteni'nden)
Stok Kodu
9789756388501
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
168
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-05
Çeviren
Güneş Tokcan,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat