Her saniyesinin farkında olduğunuz bir uyanma yolculuğu içinde misiniz' Hissettiklerinizin tam olarak hayata geçmesine izin veriyor musunuz' Ya da tam tersi; tekrarlanan bir kalıbın, boş bir yapılacaklar listesinin zihninizi, kalbinizi ve ayaklarınızı yönettiği, sizi yorgun ve eksik bıraktığı sıradan bir var oluşu mu yaşıyorsunuz' Kendiniz ve başkaları için en iyi sonuçları ortaya koyan kararları almakta ne kadar dikkatli ve kararlısınız' Nerede, ne yapıyor olduğunuza bakmadan, her anın tadını çıkarıp onunla ne kadar bütünleşiyorsunuz'

Hayat size nasıl gelirse gelsin, bu sorulara verdiğiniz yanıtlar hayat oyununu ne kadar güçlü bir şekilde oynadığınızı belirleyecektir. Sonucundaysa, bir dönüşümsel iletişimci olarak başkalarına neler sunabileceğiniz konusunda belirleyici olacaklardır.

Üç kitaptan oluşan "Bir Sanat ve Bilim Olarak Koçluk" üçlüsü, kendini insan gelişimine adamış iki kişi tarafından, dört kıtadaki birçok koç eğitim programı, diğer insan geliştirme projeleri arasındaki koşuşturmalar ve müşteri görüşmeleri sırasında, iki yıldan fazla bir süre içinde yazıldı. Ciddi bir ekip çalışması gerektiren bu kitaplar, kursların verildiği, koçluk sohbetlerinin yapıldığı birçok ülkede verilen eğitimler ve edinilen tecrübelerle ortaya çıktı.

ALTEO´nun uzun yıllara dayanan yayıncılık tecrübesi ve birikimlerini değerlendireceği yeni kişisel gelişim markası DANTE´nin ilk kitabı olan "Bir Sanat ve Bilim Olarak Koçluk", önümüzdeki yılların en çok konuşulacak kavramlarından ´yaşam koçluğu´ üzerine dolu içeriği ile, aranan bir kitap olacak. Gerek popüler yayıncılık gerekse kaynak kitap anlamında ciddi bir boşluğu dolduracak olan "Bir Sanat ve Bilim Olarak Koçluk", ´sır´larla, ´giz´lerle, ´pin´lerle, ´şifre´lerle ilgilenmediği gibi, size ´bilgelik´ler, ´öğreti´ler de vaat etmiyor. Size tek bir şey sunuyor: Kaliteli yaşamın gerekleri ve bunun çevrenize aktarılması.
Stok Kodu
9789944584760
Boyut
150-210
Sayfa Sayısı
221
Basım Yeri
Bursa
Basım Tarihi
2008-4
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat