Milli Eğitim Bakanlığı Tavsiye ListesindekiMilli Eğitim Bakanlığı Tavsiye Listesindeki 100 Temel Eser

%28
100 Temel Eser,Savaş Özpınar
Değerli öğretmenler;
Milli Eğitim Bakanlığı tavsiye listesindeki bütün eserleri öğrencilere okutabilmenizen büyük temennimizdir. Elinizdeki bu kitap, Milli Eğitim Bakanlığı'nın 100 kitaplık tavsiye listesinde yer alan eserler hakkında size bilgiler sunacak, öğrencilerinize okutmak için seçeceğiniz kitaplar konusunda bir ön bilgi verecektir.
Sayın Veliler;
Geleceğinizin ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın düşünce dünyalarını ve bilgi hazinelerini geliştirmek sizin elinizde... Milli Eğitim Bakanlığı'nın tavsiye listesindeki 100 temel eseri çocuklarınıza okutunuz. Elinizde tuttuğunuz bu kitap, çocuklarınıza bir yardımcı klavuz görevi yapacaktır. Bu kitabı siz yetişkinlere, velilere de tavsiye ediyoruz. Bu kitapların hepsini okuyacak zamanınız ve uygun şartlarınız yoksa, bu kitap sayesinde tavsiye listesindeki eserlerin hepsi hakkında siz de bilgi sahibi olacaksınız.
Sevgili Öğrenciler;
Kitaplar size bilgiyi taşır, bilgi ise sizi geleceğe taşır. Milli Eğitim Bakanlığı'nın tavsiye listesindeki 100 temel eseri okurken sadece bir ders yapmayacak, aynı zamanda bilgi hazinenizi de geliştireceksiniz. Farklı nedenlerden dolayı hepsini okuma olanağı bulamayabileceğiniz 100 eserle ilgili bilgileri elinizdeki kitapta bir arada bulacak ve yazarların hayatları ile eserleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789756457757
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
400
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat