Ruhun OkyanusuParapsikoloji İle Zihninizi Tanımak, Sandığınız Kadar Zor Değil!

Ruhun Okyanusu
Parapsikoloji ve Ruhsal Araştırmalar Derneği Başkanı, Cavit Utku ile; Parapsikoloji eşliğinde, spiritüal bir okyanusta ve sahici varlıksal yüzleşmelerin derinliklerinde, bazen çetin bazen şaşırtıcı ama bir o kadar keyifli bir gezintiye ne dersiniz ?

Ruhun Okyanusu, içi boş, uçucu ve moda halinde tüketilip atıla gelen sahte ve gelir geçer mutluluk reçetelerinin aksine; bilimsel veriler ve kadim bilgilerin günümüzdeki açılımları ışığında dualite, tekamül, reenkarnasyon, enerji, şuur, spiritüalizm, din, içreklik, kuantum, kozmos, Tanrı ve şeytan kavramları gibi nice konunun yelpazesi altında; sıra dışı, kapsamlı ama sade okumalar sunuyor okuyucuya...

Ruhsal ve Dünyasal yaşamın birlikteliği adına aradığınız ve merak ettiğiniz her şey, vazifeye adanmış onlarca senelik çalışmanın bir ürünü olarak bu kitabın sayfalarına serpiştirilmiştir. Sayfaları çevirdikçe insanın bir bütün halindeki gerçek değerini bulacak ve o değerle yüzleşeceksiniz. İnsanın kendi başına bulamadığı yaşam sebepleri ile evren düzenindeki sonsuz prensibin şuuruna varmayı bu satırlarda keşfedebilecek, sizin için sembol olan bilgileri yorumlayabilir konuma geleceksiniz.

Bu kitap, farklı bir harmanlama ile sizlere farklı bilgiler sunmak, evrensel evrim yolunda birlikte yürüyebilmeyi, olaylara birlikte dokunabilmeyi sağlamak amacıyla hazırlandı. Konuların içine serpiştirilen metafizik bilgiler, her realitenin kendine özgü anlayışına sunuldu..
Stok Kodu
9789756097069
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
488
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2006
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat