8 Konu Birarada Konu Anlatımlı,
Çıkmış Soru Örnekleri
Çözümlü Sorular
48 Test
Toplam 1290 Soru
Her geçen gün artan finansal piyasaların gelişmişlik düzeyi, piyasanın aktörlerine ilişkin de yeni kuralların konulmasına yol açmaktadır.
Bu kapsamda Sermaye Piyasası Kurumu tarafından işlem yapacak kişilerin lisans almaları yönünde yılda 3 kez açtığı sınav 6 farklı alanda lisanslamaya yöneliktir. İleri Düzey Lisanslama Uzmanlığı da bunlardan birisi olup, 8 alt konu başlığını kapsamaktadır.
“Tüm Konular“ kitabı, sınava girecek adaylara çalışma kolaylığı ve çok sayıda test çözümü ile bilgilerin kalıcılığını sağlamak açısından sekizi çözümlü toplam 48 testin yanı sıra, her bir konu için ayrı olmak üzere güncel konu anlatımını da içermektedir.
Bu lisanslama sınavlarına başvuralanlara kaynak kitap olmak üzere hazırladığımız bu çalışmanın testlerinin bir bölümü daha önceki sınavlarda çıkmış sorulardan oluşturulmuştur. Ayrıca daha önceki sınavlarda çıkan sorulara ait konular ve soru olma ihtimali bulunan bölümler koyu olarak yazılarak okuyucunun dikkatini çekmek amaçlanmıştır. Kitabın hazırlanmasında katkıları olan değerli öğrencilerimiz Dilek Dada ve Gökhan Doğan'a teşekkür ederiz.
Çalışmanın yararlı olması dileğiyle, sınava gireceklere başarılar diliyoruz.
Ankara - Ağustos 2007
Dr. Şenol Babuşcu
Adalet Hazar
(Önsöz)
Stok Kodu
9789759138257
Boyut
160-240
Sayfa Sayısı
1086
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2014-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat