Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bugün varolan sınırları yedi düvele karsı verilen ve kazanılan bir kurtuluş savaşı sonrası oluşmuştur. Siyasetçiler Türk Milletini uyuturken ABD'de bir emekli albay Ortadoğu ile ilgili bir harita hazırlıyor ve o harita ile bağlantılı uzunca bir yazısını resmi denilecek stratejik bir dergide yayınlandı. Bu kitapta göreceğiniz haritada da Ortadoğu'nun eski sınırlarını yeni bir yapılanmaya sokarak devletcikler oluşmaktadır.


Türkiye Cumhuriyeti Devletİ'nİn ise %40'a varan büyük bir bölümünün başka devletlerin uhtesine geçtiğini bütün dünya bildiği halde medyamız böylesine hayati öneme sahip olan konulara yer vermeyip bilmem kimin tongasını sür manşet yaparak kendilerini besleyen yabancı ve onların Türkiyedekî is birlikçilerine hizmet etmektedirler. Eğer bu ülke hepimizin ise herseyi Türk Silahlı Kuvvetlerinden beklemeden kendi üzerimize düşeni yapmalıyız.


HAKANTÜRK, bu 70. kitabında yine birçok yazarın yazmaya korktuğu konuları belgeleriyle gözler önüne sermektedir.
HAKANTÜRK'e boşuna 'Yazarların Deli Yüreği' dememiş olduklarını bu kitabında da göreceksiniz. Bu ülkenin HAKANTÜRK gibi yürekli yazarları her zaman varolmuştur ve varolacağına da inanmaktayız...
Stok Kodu
9789758208456
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
192
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-11
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat