Edebiyat Dünyamızdan Hoş Sedalar 2

%15
Edebiyat Dünyamızdan Hoş Sedâlar 2,Abdullah Satoğlu

Liste Fiyatı : 12,00 TL
İndirimli Fiyat : 10,20 TL

Havale/EFT ile 10,08 TL
(Bu ürünü aldığınızda 10 puan kazanacaksınız)
   10

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Bu eser, araştırmacı - yazar Abdullah Satoğlu'nun, edebiyat dünyamızın özellikle son elli yılında, gök kubbemizde "hoş sedâ" bırakan bir kısım şair ve yazarlarımıza dair, çeşitli vesilelerle kaleme aldığı makaleleri içermektedir.
Edebiyat çevreleriyle, eğitim ve öğretim alanında geniş şöhrete ulaşan bu şahsiyetlerin birçoğu, bugün halen devlet kademelerinde ve çeşitli kuruluşların başında görev alan yetenekli bir neslin yetişmesinde, son derece etkili olmuşlardır.
Satoğlu, 2004'te yayınlanan "Edebiyat Dünyamızdan Hoş Sedâlar" isimli eserin 1. cildinde, çoğunu yakından tanıma ve dost olma imkanını bulduğu kırk önemli şair, edip, fikir ve dava adamının, özgeçmişleriyle birlikte, bilinmeyen bir kısım özellikleri ve eserlerinden örneklere yer vermişti.
Bu defa, diğer değerli otuz edip ve şairimize dair görüş ve düşüncelerini içeren makalelerini de, bu ciltte toplamış bulunmaktadır.
Ümit ediyoruz ki, "Edebiyat Dünyamızdan Hoş Sedâlar", bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ufkumuzu ve gönüllerimizi aydınlatacaktır.
Stok Kodu
9789753388955
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
176
Basım Yeri
Ankara
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat