Senden Adam OlurKendi Efsaneni Gerçekleştir

%30
Senden Adam Olur,Adem Özbay
Bilgelik; bu kitaplar dolusu bilgiyi beyninize yüklemek değil, bilginin ötesindeki gerçeği yüreğinize akıtmaktır. Damla damla, acele etmeden, sükunet ve dinginlik içinde... Alelacele manevralarla, üstünkörü provalarla ulaşılacak bir düzey değildir bilgilik. Derin, uzun ve ince bir yolda seyreder bilgeler...
Bu kitap; yüzyıllardan bu yana bilge kişilerin izledikleri ortak yola doğru bir seyahate çıkarıyor sizi... Efsaneyi bilirsiniz... Tüyünü buldukları Bilge Anka kuşuna ulaşmak üzere tüm kuşlar hep birlikte yola düşerler. Uzun ve yorucu yolu birçoğu yarıda bırakır. Geriye kalanlar ise Anka'nın yaşadığına inandıkları Kaf Dağı'na varırlar. Anka yoktur, ancak hedefe varan kuşların hepsi birer Anka'dır artık.

Bu kitap, engellerin tuzağına düşmeden yola devam eden ve sonunda Anka'nın kendisi olmak isteyen bilgelik gönüllüleri için... Siz de ruhsal uyanışınızı gerçekleştirmek üzere ışığa doğru yol almak ve sonunda ışığın kendisi olmak istiyorsanız bu kitabı yüreğinizle okuyun. Aydınlığın baş ucunuza getirdiği davetiyeyi geri çevirmeyin.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789944257664
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
126
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat