Hz. Muhammed’den Dünyayı Aydınlatan Sözler

%30
Hz. Muhammed'den Dünyayı Aydınlatan Sözler,Banu Kopuz
Hz. Muhammed'in kalpleri kuşatan, akılları aydınlatan sözleri bu sayfalarda okuyucuyla buluşuyor. Ölüme yatan ruhlarmıza hayat vermek kaybettiğimiz yaşam sevincini diriltmek için...
Daha güzel bir hayatın, günübirlik değil ölümsüz bir mutluluğun sırlarını hem davranışları hem de sözleriyle insanlığa miraz bıraktı Hz. Muhammed. Onun örnek yaşamının ışığı tüm zamanlara ve tüm mekanlara aksetti. Bu kitap, bu sonsuz ışıkla aydınlanıyor. Her satırda, özlediğiniz hayata uzanan yolu adımlayarak ayak izleri karşılıyor sizi. Kelimlerle hayat bulan bu izleri sabırla takip ettğinizde aradığınız yaşamı sizi beklerken bulacaksınız..
Hz. Muhammed'in aile, adalet, merhamet, yardımlaşma, paylaşma, kibirden kaçınma gibi pek çok kavram hakkında söyledikleri, farklı konu başlıkları aştında titizlikle derlendi. Günümüzde anlamları hızla silinip giden, yaşamımızdaki iyileştirici etkileri bizlerce tüketilen bu değerler, Hz Muhammed'in özel, bireysel ve toplumsal yaşamına dair nakledilen mekıbeler de kitabın hiç eskimeyen bir kılavuz olmasını sağlıyor.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9799759129780
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
163
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-04
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat