Bireysel Kariyer Yönetimi Profesyonelin El KitabıProfesyonellerin El Kitabı

%30
Bireysel Kariyer Yönetimi,Mehmet Cemil Özden

Liste Fiyatı : 7,95 TL
İndirimli Fiyat : 5,57 TL

Havale/EFT ile 5,50 TL
(Bu ürünü aldığınızda 5 puan kazanacaksınız)
   5

Temin süresi 4 iş günüdür.

Adet
Günümüzdeki hızlı değişim karşısında firmalar kendilerini rekabette üstün kılacak bir kaynağı yeniden keşfetti: “İnsan“ Önceden firmalar “personel yönetimi“ uygulamaları ile firma çalışanlarını dikkate alırken, artık firma dışındaki potansiyel personel adaylarını da dikkate alıyor. “İnsan kaynakları yönetimi“ uygulamaları ile firmalar bir yandan nitelikli çalışanlarını bünyesinde tutmaya çabalarken, diğer yandan firma dışındaki nitelikli bireyleri de bünyesine çekmeye çalışıyor.
Tüm bu gelişmeler kuşkusuz bireylerin de eski yaşam ve çalışma alışkanlıklarını önemli ölçüde etkilemiş, yaşam felsefesini gözden geçirmesini gerektirmiştir. Bu kitap, çalışma yaşamını hayat felsefesi ve kişilik özellikleri ile uyumlaştırmaya çalışan, toplam kalitenin bireysel kaliteden başladığını özümseyen ve kariyerini yönlendirmek isteyen bireyler için hazırlanmıştır.
“Profesyonelin el kitabı“ niteliğindeki bu kitap, kariyerinizi yönetme, yani bireysel hedeflerin ve organizasyon ihtiyaçlarının uyumlaştırılması sürecine ışık tutuyor.
Bireysel vizyonu, kariyer hedeflerini ve yetkinlikleri belirleme, meslek seçimi, işe ilişkin öncelikleri belirleme, iş olanaklarını araştırma, özgeçmiş hazırlama, işe başvurma ve başvuru takibi, iş görüşmesi, işe başlama ve oryantasyon, firma kültürüne uyum sağlanması, mesleki yenilikleri takip etme, iş ilişkilerini yönlendirme konularını analiz eden bu kitap, kariyerinizi yönetme konusunda en önemli rehberiniz olacak.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789944411967
Boyut
130-210
Sayfa Sayısı
128
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2007-05
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat