Aşkın Terapisi “Aşk Kokulu“ Özel Baskı - Sonsuz Mutluluk ve Huzur İçin

%30
Aşkın Terapisi “Aşk Kokulu“ Özel Baskı - Sonsuz Mutluluk ve Huzur İçin
Aşka düşünce her zaman emrinize amade olan aklınız yoldan çıkıp, gece gündüz demez sevdiğinin hayali başında alır soluğu. Kalbiniz de artık o eski dingin durağınız değildir. Sizi en umulmadık fırtınalara sürükleyecek, belki cennetten kaçıp gelen, belki de korsanlarca istila edilen bir adaya savuracak kırık dökük bir sandal olup almıştır sizi sırtına.
Aşk genelde böylesi tahrip eden, inciten sonu belirsiz bir maceraya sürüklenmek gibi tarif edilse de, insanların kullandığı en hakiki ve kadim tedavi yolu,bin bir derde deva aslında.
Aşkı en doğal, uygulanması en kolay veetkili bir terapi şekli olarak tahlil eden “Aşkın Terapisi“ onun hem insan bedenini hem de dünyayı ayakta tutan marifetleri ve şifa veren gücüyle tanıştırıyor okurları. Aşkı tadına da tuzuna da sokunmadan yaşanmış örnekşler, asırlık mektuplar, dillere destan anlatılar eşliğinde bir iyilerştirici kaynak olarak sunuyor. Aşkın beyninizde yarattığı pozitif titreşimlerin ve aşığuın maşukuna duyduğu koşulsuz muhabbetin asıralrdan beri pek çok hastalığa şifa olarak önerildiği bilgisinin kanıtlarını buluyorsunuz.
“Aşkın Terapisi“ hem insan bedenini hem de dünyayı ayakta tutan marifetleri ve şifa veren gücüyle tanıştırıyor okurları. İnsanın insana duyduğu bu tarifsiz tecrübenin insanı yaşatan yegane memba olduğunu görürken, ilahi bir aşkın nasıl da sonsuz bir lütuf kaynağı olacağı gözlerinizin önünde canlanıyor.
(Tanıtım Yazısı'ndan)
Stok Kodu
9789759129217
Sayfa Sayısı
192
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-10
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat