Kesişen Kaderler Diyarbakır'ın Tanınmış mafia babası Vehbi kasaboğlu'nun evinde öldürülmesi kimsenin aklına gelmeyen bir olaydı. En has adamı ve baş fedaisi Kadir ile, Vehbi Kasaboğlu'nun aklına gelmeyen bir olaydı. En has adamı ve baş fedaisi Kadir ile, Vehbi Kasaboğlu'nun İstanbul'dan koparıp getirdiği nikahsız genç eşi gülay'ın birlikte karar alıp, İstanbul'a kaçmaya karar verdiği gün işlenmiştir cinayet.

Her iki genç yaşadıkları hayatın hayat olmadığını düşünerek böyle bir karar almışlardı. İkiside biliyorlardı Vehbi Kasaboğlu'nun peşlerini bırakmayacağını ama her türlü riski göze almışlardı. Son anda, Gülay Vehbi Kasaboğlu'nun evde olmadığı saatte eve girilip, paltosunun cebindeki bir miktar parayı almak gerektiğini söylediği için, Kadir eve girmiş, ışığı bile yapmadan parayı alıp çıkmıştı. Şimdi kaçmak zamanıydı. Fakat hesaplamadıkları birşey vardı. Eve girmeden bir müddet once Vehbi Kasaboğlu öldürülmüş ve kadir cesedi görmemişti. Üstelik ardından izler bırakmıştı.

Bu olaydan habersiz iki genç, hızla Adana'ya, oradan İstanbul'a kaçarken hayatlarını etkileyecek büyük bir maceraya girdiklerini henüz bilmiyorlardı. Bundan sonrası büyük kovalamaca, ölesiye takip, Diyarbakır ve İstanbul'da baş döndürücü olaylar peşpeşe gelecektir. Bu roman o kadar sürükleyici ki, ne zaman okuyup bitirdiğinizi anlamayacaksınız. Kesişen Kaderler, Ahmet Biga, 9789944302173, Akış Yayınları
Stok Kodu
9789944302173
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
173
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-06
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat