Sevgili okuyucu, bu kitabı aldığınıza göre siz de yalnız olmalısınız. Belki siz de henüz son nefesinize kadar birlikte olmayı istediğiniz insanı bulamadınız. Veya yanınızdaki insan, hayal ettiğiniz kişi değil. Onu bulamadınız.
O halde bu kitabı okurken siz yazmışsınız gibi okuyun. Bu kitap gelip geçici değil, gerçek anlamda ömürlük sevgili arayanlar için yazıldı. Hangi insan günümüzde gerçek sevgiyi ve mutluluğu aramıyor ki' Bu kitap duygulara, arayışlara tercüman olması için kaleme alındı. Milyonlarca "yalnız kalpler"in kitabı Bir Ömürlük Sevgili...
Siz de beklediğiniz insana "Gel bu hayalleri birlikte paylaşalım.", "Benim aklımdan geçenler böyle. Seninkiler de aynısı ise, yanımda ol ve beni bir daha yalnız bırakma!" demek istiyorsanız bu satırlar sizlerin hislerini yansıtıyor demektir.
Şu anda nerede olduğunuz, ne yaptığınız, kaç yaşında ve kim olduğunuz ya da statünüzün ne olduğu önemli değil. Bunları unutarak, satırları okumaya başlayın. Şimdi bütün "yalnız yürekler" aynı. Dilerim mutlu sonla noktalarız satırları.
Hepimizin yalnızlık hikâyesinin mutlu sonla bitmesi dileğimizle...
Stok Kodu
9789944302791
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-3
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat