Günümüzde eş bulma ortamı her zamankinden daha kolay. Eş adaylarının birbirini tanıması, görmesi, birbirleriyle bağ kurması çok zor değil. Cep telefonu, internet gibi teknolojik âletler de bu yönde büyük kolaylıklar sağlıyor. Bunların dışında eski dönem insanlarına göre, günümüz eş adayları daha rahat konuşup anlaşabiliyorlar. Üstelik eş adayları da her zamankinden daha fazla.
Ancak bütün uygunluklara, kolaylıklara ve yakınlaşmalara rağmen, olması gereken evlilik gerçekleşmiyor, ilişkiler arkadaşlıktan ve flörtten öteye, yani evliliğe bir türlü gidemiyor.
Başka bir tabirle, sevgililer karı koca olamıyorlar. Günümüzde sevgililer çoğalırken, karı kocalar azalıyor. Böyle olunca da, ´Sevgili Çok, Eş Yok!´ manzarasıyla karşı karşıya kalıyoruz.
Bu manzara niçin böyle' Neden gençler bir türlü yuva kuramıyorlar' Neden yetinmiyorlar, neden çok fazla beklentilere sahip oluyorlar'.. Eğitim ve kariyer tutkusu mu gençleri bu noktaya sürüklüyor' Prens ve prenses aramanın sonu gelmiyor mu' 30 yaş paniği, nasıl bunalımlara sebep oluyor' Böyle giderse ailesiz topluma mı dönüşeceğiz'
Neredeyse hemen her gencin yaşadığı ve her ailenin gelecek adına kaygı duyduğu sosyal sorun artık hepimizi ilgilendiriyor. Bu kitap, en önemli ve en acil konuya katkıda bulunmak, öneriler ve çözümler sunmak için hazırlandı. Her gencin ve ailenin yardımcısı olacağına inanıyoruz.
Stok Kodu
9789944302777
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
160
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-3
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat