Akıcı İngilizce-Dünyaya Açılan KapıÇok Para Harcamadan Nasıl İngilizce Öğrenilir?

%26
Akıcı İngilizce Dünyaya Açılan Kapı,Christopher Crossan

Liste Fiyatı : 10,00 TL
İndirimli Fiyat : 7,40 TL

Havale/EFT ile 7,31 TL
(Bu ürünü aldığınızda 7 puan kazanacaksınız)
   7

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Chris Crossan, Ankara TED Koleji'nde üç yıl öğretmenlik yapmıştır. Daha sonra, İngilizce öğrenmek isteyen kişilere ve personelin akıcı bir İngilizce'ye sahip olmasını isteyen şirketlere bir rehber kaynak olması amacıyla bu kitabı yazmıştır.
Bugüne kadar yazılmış kitapların çoğunda, gramer kurallarını öğreterek, kelime ezberleterek ve yazılı alıştırmalar yaptırarak İngilizce'nin öğretilmesini amaçlamıştır. Bu kitabın amacı ise okuyucuya İngilizce fiil zamanları veya yeni kelimeler öğretmeye çalışmak değil, akıcı bir İngilizce öğrenmek isteyen Türk insanına etrafında bulunan sınırsız sayıdaki kaynakları göstererek yardım etmektir.
Okuyucu İngilizce'yi anadili olarak konuşan insanlardan dinleyebileceği sınırsız sayıdaki bu kaynakları fark ettiğinde, İngilizce'yi çok fazla çaba harcamadan öğrenebilecektir. Gerekli olan sadece disiplinli bir çalışma programına uymaktır. İngilizce'yi, bu dili konuşan insanlardan yüzlerce saat dinlemeden, bir insanın akıcı bir şekilde konuşabilmesi mümkün değildir. Ne kadar çok çalışma kitabı bitirdiğinizin de bir önemi yoktur. Fakat kendi gayretleriyle haftada birkaç saatini İngilizce dinlemeye ayıran bir kişi, bir ile üç yıl arası bir zamanda akıcı bir İngilizce'ye kolaylıkla sahip olabilecektir.
Klasik çalışma metodundan kurtulmak ve tamamıyla akıcı bir İngilizce'ye sahip olmak isteyen kişiler için bu oldukça yararlı bir rejber olacaktır. Devam eden bölümlerde İngilizce dilinin tarihi, İngilizce öğretmenin zorlukları, insan beyninin dildeki konuşma kalıplarını kendiliğinden nasıl hafızaya kaydettiği, Türk insanının etrafında bulunan İngilizce öğrenmesine yardımcı olacak kaynakların neler olduğu, dil akıcı bir şekilde konuşabilmek için atılması gereken zorunlu adımların neler olduğu gibi konular anlatılmaktadır.
(Tanıtım Bülteninden)

Stok Kodu
9789752976955
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
128
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-06
Çeviren
Mustafa Özanbarcı,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat