Güneş yayınevi ile Alfa Yayım Dağıtım'ın sunduğu bu el sözlüğü ayrıcalıklı bir çeştlilik taşımaktadır.
Kullanımı yaygın ve dile girmiş kelimeleri de kapsamaktadır.
Kapsamlı ama böyle bir el sözlüğüne ihtiyaç vardı. bizde az kullanılan ya da kullanımdan kalkmış sözcükleri çıkardık.
Elinizdeki bu yapıt içerik açısından zengin, kullanım ve taşınması kolay bir sözlük olarak hazırlanmıştır. Bu amaçla küçük puntolu harfler kullanılmış, sayfa kenar boşlukları dar tutulmuş ve belirli mesleklerle ilgili sözcükler için bu mesleklere özgü simgeler kullanılmıştır. Böylece, o meslek grubu ile ilgili sözcüğün çabuk bulunması kolaylaşmakta ve zaman kaybı asgariye indirilmiş olmaktadır.
En iyi yapıcı eleştirilerin bu sözlüğü kullananlardan geleceği beklentisiyle.
(Önsöz)
Met dit woordenboek in de serie Gneş handwoordenboeken en Alfa is gepoogd aan een zo groot mogelijke verscheidenheid van gebbriukers een handboek te verschaffen dat, ondanks de betrekkelijke beperkte omvang, toch zo volledig mogelijk is.
De ruimte, benodigd voor het bijwerken, is ook nu weer gevonden door verouderde en weinig zeggende voorbeelden te schrappen en in plaats daarvan meer gangbare woorden en combinaties van op te nemen.
Ons doel was een compact, handzaam boek uit te brengen. Het is daarom in een kleine letter gedrukt; er zijn internationele symbolen gebruikt, en de kantlijnen zijn versmald. Dat heeft geresultreerd in een Woordenboek met minder bladzijden en toch meer informatie.
Wie zich correct in het Nederlands wil uitdrukken, kan voor het kiezen van het goede woord of de juiste uitdrukking op dit woordenboek, kan voor het kiezen van het goede woord of de juiste uitdrukking op dit woordenboek vertrouwen. Dat is de overtuiging van de samenstellers.
(Voorwoord)
Stok Kodu
9789757368991
Sayfa Sayısı
500
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2000-10
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
1. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat