Internet Kullanım Kılavuzu

%20
Internet Kullanım Kılavuzu,Heyet - Kurul - Komisyon

Liste Fiyatı : 11,00 TL
İndirimli Fiyat : 8,80 TL
(Bu ürünü aldığınızda 8 puan kazanacaksınız)
   8

Temin süresi 5 iş günüdür.

Adet
Internet'e nasıl bağlanacağınızdan Web'de gezinmeye, Internet'in tüm hizmetlerinin ve yaygın kullanımdaki tüm Internet uygulamalarının anlatıldığı bu kitap, hem Internet'e yeni başlayanlar ve hem de halen kullanmakta olanlar için, hızlı ve kolay öğrenim ve kullanım amacıyla hazırlandı. Güvenilir bir yayınevi, bir başucu kaynağı.
(Ön Kapak)
Internet son beş yıl içinde kullanıcı sayısındaki ve sunduğu bilgi miktarındaki patlamanın yanı sıra, kullanabileceğiniz tarama programlarındaki artış yönünden de büyük bir gelişme kaydetti. Halihazırda Internet bağlantınız varsa, e-posta eklerini (attachment) işlemek, cookie kabul etmek ve Internet adlı bu karmaşanın üstesinden gelerek, bu problemleri çözmenizi sağlayacaktır. Kitap, Internet'in en önemli yönlerine ışık tutmakta ve ana Internet hizmetlerini nasıl kullanacağınızı açık bir dille anlatmaktadır. Bu kitap Internet'i halen kullanan ve daha fazlasını öğrenmek isteyen herkes içindir.
Internet'e Bağlanmak, E-Posta, Sohbet ve Konferans, E-Posta Listeleri, Usenet Haber Grupları, IRC, ICQ, MUD, MOO Sesli ve Video Konferans, World Wide Web, Netscape Communicator, Internet Explorer, FTP ve daha birçok konu...
(Arka Kapak)
IDéEFIXE'in notu: Kitabın künyesinde basım tarihi bir yanlışlık sonucu Ocak 2000 olarak yazılmıştır.
Stok Kodu
9789753162845
Sayfa Sayısı
435
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
1999-11
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat