Netware Sorun Giderme KılavuzuUzmanlar İçin

%26
Netware Sorun Giderme Kılavuzu,Logan G. Harbaugh
NetWare Sistemlerinde Sorun Giderme, ağ sorunlarınıza pratik çözümler önermektedir. NetWare 4.x, 3.x ve 2.x ağlarınızdaki sorunları araştırıp çözmek için kullanabilirsiniz.
Ağınızı tanıyın. Ağınızın nasıl çalıştığını anlayın; böylece çalışmadığında sorunu giderebilirsiniz. Bunun için şunları öğrenin:
Bellek çakışmaları, kesme çakışmaları ve diğer yaygın sorunlar.
Kablolamadaki fiziksel kopmaları bulmak.
Yazıcı sorunlarından kaçınmak ya da çözmek.
UNIX, Mac ve IBM anabilgisayar bağlantılarında sorun gidermek.
Ağ uygulama sorunlarını çözmek.
Sisteminizin sorunları hakkında ustalaşın. Etkin bir kurtarma planı geliştirin. Felaketlerin önceden nasıl önleneceğini öğrenin. Ağınızı belgeleyin, temel yapısını çıkartın ve yedeğini alın. Veri kurtarmayı en üst düzeye çıkarın.
Donanım ve yazılım terfilerini basitleştirin. Terfileri, iş akışını kesintiye uğratmadan yapmayı planlayın ve uygulayın.
Kendinizi aşırı iş yükünden kurtarın. Kitapta verilen olay incelemelerinde verilmiş olan diğer insanların deneyimlerinden bilgi edinin. Belirli işlemler hakkında süratle bilgi elde etmek için Snap Shot kısımlarını kullanın. Zaman kazandırıcı düzinelerce ipucu ve teknikleri alın; en son ağ bilgilerini, araçlarını bulun.
CD'de neler var? Eklenmiş olan CD-ROM şunları içermektedir: The Microhouse Technical Encyclopedia of I/O Cards, The Microhouse Technical Library demo, The Charles River Media CD-ROM kataloğu.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789753160483
Boyut
195-235
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2000-05
Çeviren
Volkan Olgun,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat