Dünyanın en gözde çizim programında, en iyi iki CorelDRAW yazarı ile bir gezintiye çıkın. CorelDRAW 8: Resmi Kullanım Kılavuzu kadar, DRAW 8'in yeni ve geliştirilmiş özelliklerine nüfuz etmenizi sağlayan ve Draw 8'in güçlü araçlarını nasıl kullanacağınız konusunda size detaylı ve kolay izlenebilir talimatlar sunan bir kitap yoktur.
Bu resmi kullanım kılavuzunun içerisinde aşağıda verilen işlemleri yapmak için gereken tüm bilgileri bulacaksınız:
CorelDRAW 8'in, yeni çalışma alanlarının ve Docker Windows özelliklerinin kullanılarak kurulması ve işin özelliğine göre ayarlanması.
Görüntülerin oluşturulması ve şekillendirilmesi, nesnelerin istenilen biçimlere sokulması ve katmanların kullanılması gibi karmaşık işlemlerin yanı sıra, temel çizim tekniklerinin öğrenilmesi.
Draw 8'in yeni etkileşimli biçim verme ve derinlik kazandırma araçlarının kullanılması, ayrıca inanılmaz renk şablon paletlerinde uzmanlaşılması.
Etkileyici, profesyonel seviyede özel efektler oluşturulması.
JPEG ve GIF ön izlemelerini, WYSIWYG (Gördüğünüzü Alırsınız) HTML desteği ve Web formlarını da içeren Draw 8'in gelişmiş Web özelliklerinin kullanılması.
Bunlara ek olarak, kitabın 16 sayfalık renkli ekinde sanatsal ilhamlar bulacaksınız. Dünyanın en iyi CorelDraw şaheserlerini görün!
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789753161381
Boyut
135-215
Sayfa Sayısı
756
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2000-09
Çeviren
Volkan Olgun,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat