En çok satan Photoshop kitabı ile Photoshop 5'teki yeni araçlarda uzmanlaşın! Grafik görüntülerinizi Photoshop 5'in yeni renk yönetim özellikleri, hassas kalem araçları, otomasyon donatıları ve diğer pek çok özelliği ile mükemmelleştirin!
En çok satan Photoshop rehberinin bu tamamen yenilenmiş baskısında uzman yazarlar Adele Droblas Greenberg ve Seth Greenberg sizleri, dünyanın en iyi fotoğraf tasarım ve üretim aracının son sürümü ile görüntü işleminin inanılmaz sihirli dünyasında sanatsal bir yolculuğa çıkartıyorlar.
Greenberg'ler adım-adım talimat ve örnek görüntüleri kullanarak bir profesyonel gibi nasıl düşüneceğinizi ve çalışacağınızı öğretiyorlar. Ayrıca çok sayıdaki parlak ve etkileyici Photoshop İş Başında örneği en göz kamaştırıcı efektleri saatler değil, sadece birkaç dakika içinde nasıl elde edebileceğinizi gösteriyor.
Bu öncü kitabı Osborne'un Web sitesinin görüntü bankasından Photoshop'un Temelleri uygulama görüntülerini çektiğinizde, Photoshop 5'le baş döndürücü sanatsal işler çıkartmak için gereksiniminiz olan her şeye sahip olacaksınız.
Web baskı ve hareketli grafikler için göz alıcı grafikler üretin.
Görüntüleri sayısallaştırarak, renklerini düzelterek ve rötuşlayarak mükemmelleştirin.
Photoshop 5'in aralarında Magnetic Pen aracının da yer aldığı yeni seçim araçları ve ileri seviye katman tekniklerini kullanın.
Photoshop 5'te yeni olan Actions, History ve diğer palet seçeneklerini tanıyın.
Görüntülerin üç boyutlu görünmelerini nasıl sağlayabileceğinizi öğrenin.
Osborne'un www.osborne.com adresindeki Fundamental Photoshop Image Bank'da yer alan ücretsiz grafiklerin harika koleksiyonuna girin. Görüntüleri indirin ve sanatsal stilinizi mükemmelleştirirken aynı zamanda uygulamalı örneklerle deneyim kazanın.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789753161770
Boyut
195-235
Sayfa Sayısı
876
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2005-12
Çeviren
Cahit Akın
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1.Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat