Azmin Gücü Dünyayı Değiştirir Gol!Filmden 16 Kare Renkli Fotoğrafla Birlikte!

%26
Gol!,Robert Rıgby
Her genç gibi Santiago Munez'in de büyük bir hayali vardı. Geleceğin büyük futbol yıldızı olmak istiyordu. Ancak o gençlerden farklı olarak, onun karşısına hayallerini gerçekleştirme fırsatı çıktı.
Başarıya ulaşmak istiyorsa öncelikle korkularını bir yana atmalı;
evinden binlerce kilometre uzağa yolculuklar yapmayı göze almalı; kendisini dünyanın en iyileriyle aynı yerde olmaya layık görmeliydi.
Fifa nın tüm kaynaklarıyla desteklediği, Hollywood'un ilk futbol filmi “Gol!“ün senaryosu kitap oldu! David Beckham, Raul Gonzales, Patrick Kluivert, Alan Shearer, Kieron Dyer, Zinedine Zidane, Henrik Larsson ve Brian Johnson gibi dünyanın en ünlü futbol yıldızları kitabın kahramanları arasında!
Los Angeles'ın arka sokaklarında yaşayan Latin Amerikalı Santiago'nun hayatta tek bir hayali vardır: Futbolcu olmak. Ailesinden bu konuda hiç destek alamayan Santiago bir gün eski bir İngiliz futbolcu tarafından mahalle maçında keşfedilir. Santiago'nun eline İngiliz Birinci Ligi'nde kendini gösterme şansı geçer. Ama işler hiç de umduğu gibi gelişmez. Santiago yoluna çıkan tüm engelleri, hayalinin peşinden azimle koşarak aşabilecek mi?
Gösterildiği dönemde gişe rekoru kıran, Zidane, Beckham, Alan Shearer gibi dünyaca ünlü futbolcuların da rol aldığı Gol! üçlemesinin bu ilk öyküsünü bir solukta okuyacaksınız. Filmden on altı karenin de bulunduğu Gol'ün kahramanı Santiago Munez ile tanışmaya, azmin gücünün bir hayatı nasıl değiştirdiğine tanık olmaya hazır mısınız?
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9786051060590
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
164
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-01
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat