ABC'siyle Microsoft Office 97 Professional Edition, Office uygulamalarını tanımanız için, kolay kullanılır bir şekilde düzenlenmiş bir rehberdir. Basit ve bilgilendirici bir yapı ile bütünleşerek, Office 97'nin çok kullanışlı özelliklerinden nasıl faydalanacağınız bu kitapta anlatılıyor. Sonuç mu? Bilmeniz gerekenleri hızlı bir şekilde bulacak, işinizi kolaylıkla ve çabucak tamamlayıp, daha üretken bir çalışma ortamına sahip olacaksınız.
Microsoft Office uygulamalarını hemen bugün kullanmaya başlayın -hatta daha önceden hiç kullanmamış olsanız bile, Word'ü kullanarak notlarınızdan Web sayfaları yaratmayı ve mektup-adres birleştirmeyi; Excel'i kullanarak verilerinizi izlemeyi, yönetmeyi ve sunmayı; PowerPoint'in multimedya özelliklerini uygulayarak göz alıcı sunular üretmeyi ve Access'i kullanarak basit veya karmaşık veritabanları oluşturmayı ve bu veritabanlarını isteğinize göre düzenlemeyi öğreneceksiniz. Bu ürünleri birlikte kullanmak için en kolay ve en kullanışlı yöntemleri yine bu kitaptan öğrenebilirsiniz.
En yeni özelliklerin size sunmuş olduğu avantajlardan yararlanın. Office 97'ye yeni eklenmiş olan ve Internet'ten çekmiş olduğunuzu dosyaları yönetmekten, HTML olarak yayımlamaya kadar birçok yeni Web özelliklerinden yararlanın. Gündelik ofis işlerinizi (yapılacak işler listenizi, belgelerinizi, adres listenizi ve e-posta) kolaylıkla idare etmek için Microsoft'un yeni Masaüstü Bilgi Yöneticisi olan Outlook'u kullanmayı öğrenin. Microsoft'un uygulamaları kolayca ve hızlı bir şekilde anlamanızı sağlayan ve uygulamaların içinde bulunan yardım özelliğini nasıl kullanacağınızı bu kitaptan öğrenebilirsiniz.
Oldukça büyük ve detaylı bir şekilde hazırlanmış olan Dizin sayesinde ihtiyacınız olan bilginin kitabın neresinde olduğunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu dizin sizi ihtiyacınız olan bilginin bulunduğu bölüme doğrudan ve hızlı bir şekilde ulaştıracaktır. Bir cevabı aramak için sayfaları rastgele karıştırmak zorunda kalmayacaksınız.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789753160445
Boyut
135-195
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2.Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat