- Word'ün En Son ve Kullanışlı Özelliklerini Öğrenin.
- İşinizi Hızlı ve Üretken Bir Şekilde Tamamlayın.

ABC'siyle Microsoft Word 97, Word'ü tanımanız için, kolayca kullanabileceğiniz bir şekilde düzenlenmiş bir rehberdir. Basit ve bilgilendirici bir yapı ile bütünleşerek, Word 97'nin çok kullanışlı özelliklerinden nasıl faydalanacağınız bu kitapta anlatılıyor. Sonuç mu? Bilmeniz gerekenleri hızlı bir şekilde bulacak, işinizi kolaylıkla ve çabucak tamamlayıp, daha üretken bir çalışma ortamına sahip olacaksınız.
Word'ü hemen bugün kullanmaya başlayın -hatta daha önceden hiç kullanmamış olsanız bile. Word'ün otomatize edilmiş olanaklarını kullanarak belgelerini yaratın ve biçimleyin, şablonları kullanın ve yeni şablonlar yaratın mektup-adres birleştirmeyi kullanın. Çok sık kullandığınız işlemleri otomatikleştiren makrolar yaratarak Word'ü kendi isteğinize göre özelleştirerek çalıştırın.
Word'ün çok kullanışlı olanaklarının tümüne hakim olun. Anahat özelliğini kullanarak belgelerinizin yapısal bütünlüğünü oluşturun. Tek bir dosya içerisindeki belgenizin çeşitli versiyonlarını kaydedin. İş arkadaşlarınızla ortaklaşa çalışmanızı kolaylaştırmak için belgeleriniz üzerinde yaptığınız değişiklikleri onların da görmesini sağlayacak ve sizin ana belgeniz üzerinde değişiklik yapmalarını önleyen özelliklerden yararlanın. E-posta editörü olarak WordMail'i kullanın. Web sayfaları yaratırken Word'ün HTML yaratma olanaklarından yararlanın. Hatta Word'ü kullanarak Internet'te ya da şirket içi intranetinizde gezinebilirsiniz.
Oldukça büyük ve detaylı bir şekilde hazırlanmış olan Dizin sayesinde ihtiyacınız olan bilginin kitabın neresinde olduğunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu dizin sizi ihtiyacınız olan bilginin bulunduğu bölüme doğrudan ve hızlı bir şekilde ulaştıracaktır. Bir cevabı aramak için sayfaları rastgele karıştırmak zorunda kalmayacaksınız. Kitabın sonunda bulunan bir sözlükte Word 97'yi kullanırken çok sık olarak karşınıza çıkabilecek bazı terimlerin açıklamalarını bulacaksınız.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789753160438
Basım Yeri
İstanbul
Çeviren
Cahit Akın
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
1.Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat