Özel Dershanelerde Yönetim ve Denetim

%5
Özel Dershanelerde Yönetim ve Denetim,Şükrü Türkmen
Özel Dershanelerde Yönetim ve Denetim Dershaneler, ülkemiz için bir gerçekliktir. Bu itibarla işlevini en iyi şekilde görmesi ve beklentileri karşılaması beklenir. Bu bakımdan dershane yöneticilerine önemli görevler düşmektedir.

"Özel dershanelerde yönetim ve denetim" isimli eserde, dershane yöneticilerin görevlerini yerine getirmeleri bakımından gerekli olan konulara yer verilmiş ve örnekler hazırlanmıştır.

Birinci bölümde dershanelerin açılışı aşamasında yapılacak iş ve işlemler; ikinci bölümde dershanelerde yönetim ve üçüncü bölümde de dershanelerde denetime ilişkin hususlar değerlendirilmiş dördüncü ve beşinci bölümlerde ise ilgili mevzuat yer almıştır.

Her bölümde konular örneklemeli olarak ele alınmış, uygulamalara ilişkin en son değişiklikler değerlendirilmiştir.

Bu kitabın, dershane yönetici ve kurucuları için önemli bir kaynak ve başvuru kitabı olacağı kanaatini taşımaktayız.

Not:
Özel dershanelerde yönetim ve denetim isimli kitapla birlikte, özel öğretim kurumları iş ve işlemlerini de kapsayan "kanunlar", "tüzükler", "yönetmelikler", "yönergeler", "müfredatlar" ve "plan örnekleri" ni içine alan "mevzuat cd" si hediye olarak verilmektedir. Özel Dershanelerde Yönetim ve Denetim, Alp Yayınevi, 9799756674207, Şükrü Türkmen
Stok Kodu
9799756674207
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
365
Basım Yeri
Ankara
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat