Ece'nin Hamilelik Günlüğü

%20
Ece'nin Hamilelik Günlüğü
Ece'nin Hamilelik Günlüğü Ece'nin Hamilelik Günlüğü, ruhunuzu ısıtan, aklınızı islah eden, bedeninizi dize getiren; kısaca tüm olmazları olduran, tüm olurları bir anda ortadan kaldıran durumlardan birini, bir dönemi anlatıyor.

Her şey Ece'nin hamile olmanın öğrenci olmak, aşık olmak ya da yazar olmak gibi bir şey olmadığını anlamasıyla başlıyor. Yıllar boyu içten içe düşlenen, evlilik sonrası bize daha belirginleşen, karar aşamasından sonra ultrasonda şekillenen bebek Elvin'in yolculuğu... Bu yolculuk sırasında yapılan tüm araştırmalar, edinilen bilgiler, kişiler öneriler, konuyla ilgili dünyada ve Türkiye'de yayımlanmış yazılı dökümanlar Ece'nin aktardığı yararlı bilgiler arasında.
Anne adaylarının olduğu kadar baba olmaya hazırlananların da okuması gereken bir kitap Ece'nin Hamilelik Günlüğü. Anne adayının psikolojisi, geçirdiği ruhsal ve bedensel değişimler, bunlarla başa çıkma yolları ya da yenilgileri, özellikle hamile kadınlar için okunduğunda "Yalnız değilim" hissini uyandıracak nitelikte.

Hamile olan mı bilir, Ece'nin Hamilelik Günlüğü'nü okuyan mı? Aslına bakarsanız okuduktan hemen sonra göreceksiniz ki, her ikisi de...
- Nurdan Olçun
(Arka Kapak) Ecenin Hamilelik Günlüğü, 9789758669059, An Yayıncılık
Stok Kodu
9789758669059
Basım Yeri
İstanbul
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat