Ben Strahd Bir Vampirin Anıları

%4
Ben Strahd Bir Vampirin Anıları,P.n. Elrod
Ben Strahd Bir Vampirin Anıları Parşömen yapraklardan bazıları krem rengiydi, kalın ve sağlamdılar. Pek çok yaşam süresi boyunca dayanacak şekilde yapılmışlardı. Diğerleri ince ve yıpranmışlardı. Geçen zamandan sararmışlardı ve çevirdikçe tedirgin edici bir şekilde çatırdıyorlardı. Ne süslü çizimler ne de kenar çizgileri vardı. Sadece siyah mürekkeple yazılmış satırlar. Akıcı el yazısını okumak başta biraz güçtü; yazarın kullandığı kaligrafi tarzı üç yüzyıldır pek kullanılmıyordu. İçindekiler kısmı yoktu ama atılmış olan tarihlere bakılırsa bu bir tarihçeydi.
İlk sayfayı açtı ve okumaya başladı:

Ben, Strahd, Barovia Lordu, iyi biliyorum ki hükümdarlığım sırasında gelişen olaylar, tarihi kaydetmek yerine çarpıtmakta usta olanlar tarafından korkunç bir şekilde yanlış anlatılmıştır. Bu yüzden olayların bir kaydını tutmaya karar verdim ki sonunda gerçekler anlaşılsın. . .

Van Richten'in nefesi kesilir gibi oldu. Tüm tanrılar adına, bu kişisel bir günce miydi' Ben Strahd Bir Vampirin Anıları, Pn Elrod, 9789758387113, Ankira Yayıncılık, Kerem Karaerkek
Stok Kodu
9789758387113
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
280
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2001-12
Çeviren
Kerem Karaerkek
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat