Kendin Olmak Ya Da Kaybolmak - Kişisel gelişim uzmanlarının da kaydettiği gibi, beynimizde her an bizi yargılamaya hazır bir mahkeme ve bazı lüzumsuz kurallardan oluşan jüri üyeleri oluşturmuş durumdayız.
- Mutsuz olmak için ne kadar çok, mutlu olmak için ne kadar az nedenimiz olduğunu fark edebilirsek sınırlayıcı kuralların yaşamımıza olan etkisinin boyutlarını da anlayabiliriz.
- Bu kitap okuru mutlu olmanın nedenleriyle tanıştırmak ve ona mutluluğun en kestirme yollarını tarif etmek üzere kaleme alındı.
- Bir türlü sevemediğiniz, kalbinizi razı edemediğiniz maskelerinizden NLP uygulamaları ve NLP düşünce modelleri eşliğinde kurtulmanın yolları bu sayfalarda sabırsızlıkla sizleri bekliyor.
- Çaresizliğin Gölgesindeki Umut, Başarı Yolcusuna Mektup, Kalbiyle Akıl Edebilmek, Öz ile Kimliğin Uzlaşması, Olumlama Metni, Bazı Hastalıkların Zihinsel Nedenleri gibi pek çok başlık size kaybolmadan kendiniz olmanın sırlarını verecek.
Kendi gibi kalarak mutlu olmak isteyenler bu kitabı bekletmesinler! Kendin Olmak Ya Da Kaybolmak, Ares Kitap, 9799944959239, Aslı H. Arusan
Stok Kodu
9799944959239
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
96
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2006-5
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat