Adım Adım Microsoft Access 2002 (Türkçe Sürüm)(CD İçerir)

%24
Adım Adım Microsoft Access 2002 (Türkçe Sürüm)(CD İçerir)
Adım Adım Microsoft Access 2002 (Türkçe Sürüm)(CD İçerir) Office XP ile birlikte Microsoft'un onayladığı tek resmi kurs kitabı olma özelliği taşıyan Adım Adım serisiyle MOUS sınavına hazırlanacak ve sınav sonunda alacağınız sertifika ile bilgisayar bilginizi ispatlayacaksınız.

Adım Adım Microsoft Access 2002, Microsoft'un güçlü ilişkisel veritabanı programı Access'in son sürümünü kullanmayı adım adım ve hızla öğretecek bir kaynaktır. Kitap, hem Access'i kullanmaya yeni başlayanlar hem de Access 2002'ye geçiş yapan deneyimli kullanıcılar için
tasarlanmıştır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir.

Adım Adım Microsoft Access 2002 ile bilgileri bulup kullanmayı kolaylaştıran veritabanı oluşturma araçlarında ustalaşacak; diğer Microsoft Office uygulamalarındaki, HTML ve XML dosyalarındaki ve diğer veritabanlarındaki verilere bağlanacak; verileri yakalayıp çözümlemek için formlar, raporlar ve sorgular kullanacak; veri bozulmalarını ve yetkisiz erişimleri önlemenin yollarını öğrenecek; etkileşimli Web sayfaları kullanarak verilerinizi iş arkadaşlarınız ve müşterileriniz ile paylaşacak ve Microsoft Office Uzman Kullanıcı (MOUS) sınavına hazırlanacaksınız.

Adım Adım Microsoft Access 2002, tüm yeni özellikleriyle Access 2002'yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek tam renkli ve özel baskılı bir kaynak kitaptır.
(Arka kapak) Adım Adım Microsoft Access 2002 Türkçe SürümCD İçerir, 9789755092812, Arkadaş Yayınevi, Mert Derman
Stok Kodu
9789755092812
Sayfa Sayısı
348
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2005
Çeviren
Mert Derman
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat