Adım Adım Microsoft Frontpage 2002 (türkçe Sürüm) (cd İçerir) Kampanya

%24
Adım Adım Microsoft Frontpage 2002 (türkçe Sürüm) (cd İçerir) Kampanya
Adım Adım Microsoft Frontpage 2002 (türkçe Sürüm) (cd İçerir) Kampanya Microsoft Office XP'nin çıkışıyla birlikte, Microsoft'un onayladığı tek resmi kurs kitabı olma özelliği taşıyan Adım Adım dizisiyle MOUS sınavına hazırlanacak ve sınav sonunda alacağınız sertifika ile bilgisayar bilginizi kanıtlayacaksınız.

Adım Adım Microsoft® FrontPage 2002, Microsoft'un en yeni Web sitesi oluşturma programı olan Microsoft® FrontPage 2002'yi kullanmayı adım adım ve hızla öğretecek bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, kitaptaki alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir.

Adım Adım Microsoft® FrontPage 2002 ile çalışıp içerdiği alıştırmaları uygularken Microsoft® Office Uzman Kullanıcı (MOUS) sınavına hazırlanabilir, profesyonel görünümlü Web siteleri oluşturup yönetmek için gereken araçlarda uzmanlaşabilir; Web sayfalarını biçimlendirip düzenleyerek köprüler ekleyebilir; Web sitenize işlevler eklemek için önceden programlanmış Web bileşenlerini kullanabilir; veritabanı arama becerileri ve kullanıcı girdisi formları ekleyebilir; site trafiğini izleyip çözümleyebilir; grup projelerini yönetmek ve ortak çalışmalar yapmak üzere bir Web sitesi oluşturabilir ve daha pek çok ileri düzey beceriler kazanabilirsiniz.

Adım Adım Microsoft® FrontPage 2002 ile yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. İki durumda da gerek duyduğunuz becerileri gerekten anda kazanıp uygulayarak, alacağınız eğitimi kendiniz belirlersiniz.

Adım Adım Microsoft® FrontPage 2002 tüm yeni özellikleriyle FrontPage 2002'yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek renkli ve özel baskılı bir kaynak kitaptır.
(Arka Kapak)


Editör'ün Notu: Kitap, 1 adet CD-ROM ile birlikte satışa sunulmuştur. Adım Adım Microsoft Frontpage 2002 türkçe Sürüm cd İçerir Kampanya, 9789755092935, Arkadaş Yayınevi, Serdar Özkaya
Stok Kodu
9789755092935
Sayfa Sayısı
368
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2005
Çeviren
Serdar Özkaya
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat