Microsoft Windows Me' Yi Kendi Başınıza Öğrenin

%24
Microsoft Windows Me' Yi Kendi Başınıza Öğrenin,Bjoern-Erik Hartsfvang
Microsoft Windows Me' Yi Kendi Başınıza Öğrenin Sizin dilinizle konuşan bilgisayar kitabıyla, sayısal dünyada bir adım öne geçin!

Microsoft Windows Millennium Edition (Me) işletim sistemi, ev bilgisayarınızla daha çok şey yapmanızı ve bunun da zevkini çıkarmanızı sağlayan heyecan verici yeni özellikler sağlar. Microsoft Windows Me'yi Kendi Başınıza Öğrenin, basit bir dili, gerçek yaşamda karşılaşılan durumları ve yalın resimleri kullanarak anında olağanüstü sonuçlar almanıza yardım eder. Bu kitapta, Windows Me'nin tüm çarpıcı özelliklerinden yararlanmanız için, eğlencenin yanı sıra, adım adım açıklamalar, derinlikli yaklaşımlar, kullanışlı ipuçları ve şaşırtıcı hileler yer almaktadır.

Tüm bunlar ve daha pek çoğunu bilgisayarınızla bir çırpıda yapın:

Daha bilgili başlayın! Windows Me'de süper bir gezinti yapın.

Sayısallaşın! CD çalıp, DVD oynatın ve sayısal müziği kaydedin, düzenleyin ve çalın. Sayısal resimleri alın, düzenleyin ve yazdırın. Video izlemek ve düzenlemek için bir video kamera bağlayın. Internet üzerinden radyo yayınlarını dinleyin; müzik ve videolar yükleyin.

Ağda çalışın! Hızla Internet'e girin ve bağlantınızın tüm aile için uygun olduğundan emin olun. Ailenize ve arkadaşlarınıza Internet üzerinden e-posta gönderin. Dosya ve donanım paylaşmak için bir ev ağı kurun.

Zevkini çıkarın! Internet'te oyun oynarken, diğer oyuncularla konuşun.
(Arka Kapak) Microsoft Windows Me' Yi Kendi Başınıza Öğrenin, Arkadaş Yayınevi, O. Batur Ünal, Serday Özkaya, 9789755092706, Bjoern-Erik Hartsfvang
Stok Kodu
9789755092706
Sayfa Sayısı
352
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2005
Çeviren
O. Batur Ünal, Serday Özkaya
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat