Adım Adım Microsoft Outlook 2000 (türkçe Sürüm)(cd İçerir) Kampanya Fi

%24
Adım Adım Microsoft Outlook 2000 (türkçe Sürüm)(cd İçerir) Kampanya Fi
Adım Adım Microsoft Outlook 2000 (türkçe Sürüm)(cd İçerir) Kampanya Fi Adım Adım Microsoft Outlook 2000, Microsoft'un tümleşik iletişim, planlama ve bilgi yönetimi programının en son sürümünü kendi başınıza öğrenmenin en kolay ve en hızlı yoludur.

Bu kitap ve Microsoft Outlook 2000 ile şunları öğrenebilirsiniz:
E-posta ile iletişim-ileti göndermek ve almak; Adres Defteri'ni kullanmak; iletiye dosya eklemek; Gelen Kutusu'nu yönetmek ve düzenlemek; ileti biçimlerini özelleştirmek; iletileri görüntülemek ve düzenlemek.

Kişi Bilgileriyle Çalışmak-kişi bilgilerini hızla bulmak ve görüntülemek;dağıtım listelerini oluşturmak; bir iletiye bağlantılı kişi etkinliklerini izlemek; kişi bilgilerini İnternet'ten almak ve göndermek için vCard teknolojisini kullanmak.

Zamanı iyi Kullanmak-randevuları ve takvimi yönetmek; toplantılar ve olaylar planlamak, yönetmek; görevleri yönetmek.

Bilgileri Korumak ve Yönetmek-dosyaları arşivlemek, almak ve göndermek; iş etkinliklerinin günlüğünü tutmak; Outlook'u başka ağlarla bağlantılı kullanmak; e-posta iletileri ve dosyalar için güvenliği sağlamak.
(Arka Kapak) Adım Adım Microsoft Outlook 2000 (türkçe Sürüm)(cd İçerir) Kampanya Fi, Arkadaş Yayınevi, Hülya Kale, Süleyman Kale, 9789755092188, Catapult
Stok Kodu
9789755092188
Sayfa Sayısı
305
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2005
Çeviren
Hülya Kale, Süleyman Kale
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat