Adım Adım Microsoft Windows Millennium (cd İçerir) Kampanya Fiyatı 7 5

%24
Adım Adım Microsoft Windows Millennium (cd İçerir) Kampanya Fiyatı 7 5
Adım Adım Microsoft Windows Millennium (cd İçerir) Kampanya Fiyatı 7 5 Ev bilgisayarınız için en heyecan verici işletim sistemini kullanmayı kendi başınıza öğrenmenin kolay ve kullanışlı yoluna hoşgeldiniz.

Kursu tamamlamak için Derslerin tümünü, bazı becerileri öğrenmek içinse belirli dersleri çalışın. Her iki durumda da Microsoft Windows Millennuim Edition'ı (Windows Me) sizi en iyi tanıyan öğretmenden, yani kendinizden öğreneceksiniz.

Bu kitap ve Microsoft Windows Me ile öğrenecekleriniz:
- Hemen başlayın ve bilgisayarınızdan daha çok yararlanın: Bilgisayarınızın görünümünü ve işleyiş biçimini kişiselleştirin. Dosya ve klasörlere düzen verip, sıkıştırın. Bilgisayarın zevkini herkesin çıkarabilmesi için, erişilebilirlik seçeneklerini ayarlayın.

- Zengin bir Internet deneyimi için çevirimiçi olun: Web'i tanıyın, e-posta gönderin ve çevirimiçi haber ve hobi gruplarına katılın.

- En iyi sayısal ortamın tadını çıkarın: CD çalıp, DVD oynatın ve sayısal sesleri kaydedin, düzenleyin, çalın. Bilgisayarınızda TV izleyin, radyo dinleyin ve video seyredin. Sayısal fotoğrafları alın, düzenleyin ve görüntüleyin.

- Kolayca bir ev ağı kurun: Dosyaları, klasörleri, donanımı ya da bir telefon hattını paylamak için bir ağ kurun. İşyerinizdeki bilgisayarla dosya alışverişi yapın.
(Arka Kapak) Adım Adım Microsoft Windows Millennium cd İçerir Kampanya Fiyatı 7 5, Catapult, 9789755092522, Arkadaş Yayınevi, Hülya Kale, Süleyman Kale, Mehmet Tan
Stok Kodu
9789755092522
Sayfa Sayısı
288
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2005
Çeviren
Hülya Kale, Süleyman Kale, Mehmet Tan
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat