Hızlı Çözümler Web Sayfası

%24
Hızlı Çözümler Web Sayfası,Evan Callahan
Hızlı Çözümler Web Sayfası Hızlı Çözümler Web Sayfası, Web sayfaları yaratırken ortaya çıkan sorunları tanımlamak ve çözmek için yeni bir yol sunmaktadır. Web tasarımı, çeşitli becerileri ve farklı yazılım programlarını içerir. Kullandığınız her program ve teknolojinin arkasında yatan bilgiyi öğrenmek için zamanınız olmayabilir. Bunun yerine doğrudan konuya girmek ve Web sayfaları yaratmak istersiniz. Bir sorun ya da engelle karşılaşınca da bir yanıta gereksiniminiz olur.

Hızlı Çözümler Web Sayfası, Web sayfası tasarlayanların sorunlarına tanı koymak için kolay akış şemaları kullanır ve basit evet/hayır soruları sorarak hızla çözüme yönlendirir. Gerek duyulduğunda okunmak için tasarlanmış bu kitapta, dizine ve içindekilere bakarak, yaşanan sorunları bulunur ve yönlendirilen sayfadaki açık, adım adım çözüm okunarak sorun çözülür. Ekran görüntüleri doğru yolda kalınmasını sağlar. Sorunların kolay bulunması için, karşılaşma olasılığı yüksek olan sorunlar, alfabetik olarak sıralanmış bölümlerde gruplandırılmıştır.
Hızlı Çözümler Web Sayfası, başlangıç ve orta düzey kullanıcının önemli bir gereksinimini karşılayan ve böylece bu alandaki büyük eksikliği dolduran, bilgisayarınızın yanından ayırmayacağınız en güvenilir çözüm kılavuzudur. Hızlı Çözümler Web Sayfası, Evan Callahan, 9789755092836, Arkadaş Yayınevi, Neslihan Varol, İlker Durubal
Stok Kodu
9789755092836
Sayfa Sayısı
400
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2005
Çeviren
Neslihan Varol, İlker Durubal
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat