Adım Adım Microsoft Outlook 2002 (türkçe Sürüm)(cd İçerir) Kampanya Fi

%24
Adım Adım Microsoft Outlook 2002 (türkçe Sürüm)(cd İçerir) Kampanya Fi
Adım Adım Microsoft Outlook 2002 (türkçe Sürüm)(cd İçerir) Kampanya Fi Microsoft Office XP'nin çıkışıyla birlikte, Microsoft'un onayladığı tek resmi kurs kitabı olma özelliği taşıyan Adım Adım dizisiyle MOUS sınavına hazırlanacak ve sınav sonunda alacağınız sertifika ile bilgisayar bilginizi kanıtlayacaksınız.

Adım Adım Microsoft Outlook 2002, Microsoft'un tümleşik masaüstü iletişim, planlama ve bilgi yönetimi programı Outlook'un en son sürümü olan Microsoft Outlook 2002'yi kullanmayı adım adım ve hızla öğretecek bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, kitaptaki alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir.

Adım Adım Microsoft Outlook 2002 ile çalışıp içerdiği alıştırmaları uygularken Microsoft Office Uzman Kullanıcı (MOUS) sınavına hazırlanabilir; e-posta, takvim, kişi ve görev oluşturma ve yönetme araçlarında uzmanlaşabilir; e-posta iletilerine düzen verip kişiselleştirerek zengin biçimlendirmeler ekleyebilir; anlık iletiler, MSN, Hotmail ve haber grubu iletilerini doğrudan Outlook içinden gönderebilir; ekip ve konferans odası zaman çizelgelerini görüp toplantılar ayarlayabilir, takviminizi Internet üzerinden güvenli biçimde paylaşabilir ve daha pek çok ileri düzey beceriler kazanabilirsiniz.

Adım Adım Microsoft Outlook 2002 ile yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. İki durumda da gerek duyduğunuz becerileri gereken anda kazanıp uygulayarak, alacağınız eğitimi kendiniz belirlersiniz.

Adım Adım Microsoft Outlook 2002 tüm yeni özellikleriyle Outlook 2002'yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek renkli ve özel baskılı bir kaynak kitaptır.
(Tanıtım Yazısı'ndan)

Kitap, 1 Adet CD ile birlikte satışa sunulmuştur. Adım Adım Microsoft Outlook 2002 (türkçe Sürüm)(cd İçerir) Kampanya Fi, Arkadaş Yayınevi, Kubilay Becerik, 9789755093055, Kristen Crupi
Stok Kodu
9789755093055
Sayfa Sayısı
361
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2005
Çeviren
Kubilay Becerik
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat