Adım Adım Microsoft Office Project 2007, Microsoft'un proje yönetimi programı olan Microsoft Project'in en son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.
Adım Adım Microsoft Office Project 2007 ile proje planı oluşturacak ve ayrıntılara ince ayar yapacak; görevleri zamanlayacak, kaynaklar atayacak, bağımlılıkları yönetecek; ilerlemeyi ve maliyetleri izleyip mantıklı ayarlamalar yapacak; Project verileriyle çalışırken Gantt grafiklerini ve diğer görünümleri biçimlendirmeyi öğrenecek; girişimci proje yönetim sistemlerini keşfedecek; Microsoft Project Server 2007 ile çevrimiçi olarak birlikte çalışacaksınız.
Adım Adım Microsoft Office Project 2007, tüm yeni özellikleriyle Microsoft Office Project 2007'yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789755095530
Boyut
185-230
Sayfa Sayısı
570
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2008-06
Çeviren
Beril Pınar Başaran,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat