Adım Adım Microsoft Expression Web 2 (CD’li)Microsoft Epression Web 2

%20
Adım Adım,Chris Leeds
Adım Adım Microsoft Expression Web 2, Expression Web 2'yi kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitaptaki ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.

Adım Adım Microsoft Expression Web 2 ile özelleştirilebilir şablonları kullanarak bir web sitesi yaratmayı ya da sitenizi sıfırdan kendiniz oluşturmayı; Adobe Photoshop, Flash, Microsoft Silverlight ve .wmv dosyaları eklemeyi; basamaklı stil sayfaları ile sitenizin görünümünü ve işlevselliğini yönetmeyi; ASP.NET 2 özelliklerini ve denetimlerini kullanmayı; sitenizin çekiciliğini, erişilebilirliğini ve arama motoru sonuçlarını geliştirmeyi; site yapısını Microsoft FrontPage ile kolayca dönüştürmeyi öğreneceksiniz.
Adım Adım Microsoft Expression Web 2, tüm özellikleriyle Microsoft Expression Web 2'yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır. Microsoft'un kendini kanıtlamış Adım Adım öğrenme yöntemiyle, Expression Web 2'de uzmanlaşın.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789755096254
Boyut
185-225
Sayfa Sayısı
376
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2009-10
Çeviren
Erdem Kamil Yıldırım,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat