Adım Adım Microsoft Office Excel 2007, Microsoft'un güçlü elektronik tablo programı Excel'in son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.
Adım Adım Microsoft Office Excel 2007 ile formüller oluşturup hesaplamalar yapmakta ve verileri çözümlemekte ustalaşacak; bilgileri grafikler ve diyagramlarla görsel olarak sunacak; veri tablolarıyla kolayca ÖzetTablo dinamik görüntüleri oluşturacak; veri tabanları ve diğer belgelerdeki bilgileri kullanmayı ve elektronik tabloları başkalarıyla paylaşıp değişiklikleri yönetmeyi öğrenecek; daha iyi kararlar almak için veri çözümleme araçları ve tekniklerini kullanarak Microsoft Office programlarından veri alıp bilgileri kullanacak; Web üzerinde belgeleri paylaştırarak iş arkadaşlarınızla ortak çalışacak ve çalışmalarınızı kolaylaştırmak için kendi makrolarınızı oluşturacaksınız.
Adım Adım Microsoft Office Excel 2007, tüm yeni özellikleriyle Microsoft Office Excel 2007'yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789755095394
Boyut
187-230
Sayfa Sayısı
432
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2008-03
Çeviren
Zeynep Kopuzlu,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat