Adım Adım Web Veritabanı Geliştirme .NET Sürümü.net Sürümü (cd İçerir)

%20
Adım Adım Web Veritabanı Geliştirme,Jim Buyens
Adım Adım Web Veritabanı Geliştirme .NET Sürümü, satır satır açıklamalar ve kod örnekleriyle birlikte, her çeşit Web tabanlı sistemi geliştirmeniz için temel .NET teknolojilerini öğretir. Kitapla birlikte sunulan CD-ROM'da, veri içeren örnek çözümler ve Visual Basic .NET'te yazılmış komut dosyası kodları da vardır.
Adım Adım Web Veritabanı Geliştirme .NET Sürümü'nde Web veritabanlarına giriş yapacak; Web ortamınıza düzen vermeyi görecek; ASP.NET, Web Formları ve Microsoft Visual Basic'le tanışacak; veritabanı kavramlarını ve terimlerini anlayıp, veritabanlarına ADO.NET ile erişmeyi, veritabanı sorgularını çalıştırıp ziyaretçileri ve oturumları tanımayı, veritabanlarını güncelleştirmeyi, dosya ve resim yüklemeleri yapmayı, XML Web hizmetleri yaratıp kullanmayı ve son olarak uygulamaları ayarlayıp hatalarını ayıklamayı öğreneceksiniz.
Adım Adım Web Veritabanı Geliştirme .NET Sürümü'nde adım adım dersler, hem bugünkü gereksinimlerinize uyan hem de geleceğe uyarlanabilen, güçlü, esnek Web veritabanları oluşturmayı size göstermek için, belli başlı .NET teknolojilerini ayrıntısıyla anlatır. En yeni Web veritabanı teknolojilerinin ardında yatanları keşfedecek ve onları tamamlanmış kod örnekleriyle iş yaparken göreceksiniz. HTML kullanmayı biliyorsanız, veritabanları hakkında biraz bilginiz varsa ve bunların her ikisini içinde bulunduğumuz .NET çağında Microsoft Visual Basic® .NET kullanarak birbiriyle tümleştirmek istiyorsanız, bu kitap sizin içindir. Ayrıca kitapla birlikte verilen CD'de kod örnekleri ve örnek çözümlerin yanı sıra, Visual Basic .NET'te yazılmış özel komut dosyaları da bulacaksınız.
(Arka Kapak)
Stok Kodu
9789755093567
Sayfa Sayısı
558
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2003-08
Çeviren
Osman Öz,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat