Adım Adım Microsoft Visual CSharp 2005, Visual CSharp 2005 sürümünün tüm gücünü kullanarak Microsoft .NET platformları için profesyonel uygulamalar yaratmak üzere Microsoft Visual CSharp kullanan geliştiriciler içindir.
Adım Adım Microsoft Visual CSharp 2005, CSharp'ta programlar ve bileşenler yaratmak için size uzman bir destek sağlayacaktır. Visual CSharp 2005 ile ilgili temel bilgileri uygulamalı alıştırmalar aracılığıyla kendi kendinize çalışacaksınız. Kitapla birlikte verilen CD'den uygulama dosyalarını yükleyebilir ve böylece sıfırdan yeni dosyalar yaratmak için harcayacağınız zamanı öğrenmeye ayırabilirsiniz. Bu kitapla, değişkenler bildirmeyi, yöntemler çağırmayı ve işleçler yaratmayı; ifadeler oluşturmayı; özel durumları yakalamayı ve işlemeyi; sınıflar ve nesneler bildirmek için nesne yönelimli kavramları kullanmayı; gereksiz kodları temizlemek ve kaynakları yönetmek için yıkıcılar yazmayı; özellikler, dizinleyiciler ve olaylar gibi yeniden kullanılabilen bileşenler yaratmayı; Generics ve genelleştirilmiş sınıflar için türler ve parametreler tanımlamayı; kullanıcı arabirimleri yaratmak için Windows Forms kullanmayı; Ado.Net kullanarak veri kaynaklarına erişmeyi; büyük hacimli verileri görüntülemek için Web Forms kullanmayı; Asp. Net denetimleriyle kullanıcı girdilerini doğrulamayı; Web servisleri yazmayı, sınamayı ve kurmayı öğreneceksiniz.
Adım Adım Microsoft Visual CSharp 2005 ile Microsoft'un kendini kanıtlamış Adım Adım öğrenme yöntemiyle, Microsoft Visual Studio 2005 programlama becerilerinizi geliştirin.
(Tanıtım Bülteninden)
Stok Kodu
9789755095721
Boyut
160-240
Sayfa Sayısı
584
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2008-11
Çeviren
Adnan Pamukçu,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat