Adım Adım Windows Vista, Microsoft'un yeni kuşak işletim sistemi olan Windows Vista'yı kullanmayı kendi başınıza, adım adım ve hızla öğretecek bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.
Adım Adım Windows Vista kitabını çalışarak ve alıştırmaları uygulayarak bilgisayarınızın görünümünü ve çalışma biçimini kişiselleştirmeyi; programları kolayca ekleyip kaldırmayı, yazıcıları ve diğer aygıtları bağlamayı; tüm bilgisayarda anında arama yapıp tam ihtiyacınız olan bilgiyi bulmayı; dijital fotoğraflarınızı kataloglayıp CD'ye yazdırmayı ve oyun oynamayı; İnternet'e bağlanmayı ve istenmeyen içerikleri engellemeyi; bilgisayarınızın performansını artırmak için ayarlamalar yapıp sık karşılaşılan sorunları çözmeyi öğreneceksiniz.
Adım Adım Windows Vista ile yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. İki durumda da gerek duyduğunuz becerileri gereken anda kazanıp uygulayarak, alacağınız eğitimi kendiniz belirlersiniz.
Adım Adım Windows Vista, tüm yeni özellikleriyle Windows Vista işletim sistemini daha verimli kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır.
(Tanıtım Yazısından)
Stok Kodu
9789755095554
Boyut
185-230
Sayfa Sayısı
464
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2008-06
Çeviren
Neslihan Altunel Varol,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat