Adım Adım Microsoft Visual C++ .NET, Visual C++ .NET sürümünün tüm gücünü kullanarak Microsoft .NET platformları için profesyonel uygulamalar yaratmak üzere Microsoft Visual C++ kullanan geliştiriciler içindir.
Adım Adım Microsoft Visual C++ .NET yönetilen kodu yazmaktan ilk .NET uygulamalarınızı ve XML Web servislerinizi çalıştırıp hata ayıklamaya kadar size uzman bir kılavuzluk sağlayacaktır. Gerekli teknikleri öğrenmek için, izlemesi kolay dersler ve uygulamalı alıştırmalar aracılığıyla kendi kendinize çalışacaksınız, Kitapla birlikte gelen CD'den uygulama dosyalarını yükleyebilir ve böylece sıfırdan yeni dosyalar yaratmak için harcayacağınız zamanı öğrenmeye ayırabilirsiniz. Bu kitapla, basit bir nesne yönelimli program yazıp çalıştıracak; özellik, dizi ve olaylar için yerleşik .NET desteğini kullanacak; özel durumlar üretip işleyecek; Web servisleri oluşturup kullanacak ve GUI uygulamaları oluşturmak için Windows Forms kullanacaksınız.
Adım Adım Microsoft Visual C++ .NET ile Microsoft'un kendini kanıtlamış ADIM ADIM öğrenme yöntemiyle, yeni nesil Visual C++'ta uzmanlaşın.
(Tanıtım Yazısı'ndan Alıntı)
Stok Kodu
9789755093413
Boyut
185-235
Sayfa Sayısı
640
Basım Yeri
Ankara
Basım Tarihi
2003-03
Çeviren
Serdar Özkaya,
Kapak Türü
Karton Kapak
Kağıt Türü
1. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat